Chytrý supermoderní polštář Blue Gel pomáhá lépe spát

Pokud jste si mysleli, že vývoj lůžkovin, zejména polštáře, byl završen použitím paměťové pěny, pak jste se zcela zmýlili. Vývoj jde dál a tak vám dnes představíme supermoderní chytrý polštář Blue Gel, který posouvá hranice kvalitního spánku zas o kousek dál.

Začněme od středu

blue-gel

Jak už víte, jsou nejmodernější polštáře z paměťové pěny, která zajišťuje při spánku správnou oporu pro hlavu a páteř. Tím lze z velké části eliminovat nadměrné namáhání krční páteře a svalů na krku, které může vyústit v bolesti krku a u citlivých jedinců až k bolestem hlavy. V polštáři Blue Gel klasickou paměťovou pěnu nahradila lepší paměťová Visco pěna. Ta využívá nového zcela inovovaného materiálu, který má vysokou hustotu a otevřenou buněčnou strukturu. Visco pěna tak umožňuje lepší průchod vzduchu a dodává polštáři lepší nadýchanost a lehkost.

Další vrstva polštáře je tzv. Blue Gel. Jak sám název napovídá, jedná se o antibakteriální a antialergenní gelovou vrstvu modré barvy, která má stejně jako jádro paměťový efekt. Blue Gel vrstva má za úkol provádět pasivní termoregulaci, která spočívá v odvádění přebytečného tepla z polštáře pryč. Tak je zajištěn tepelný komfort po celou dobu spánku. Bude se vám tedy nejen lépe spát, ale i lépe vstávat s nepropocenými vlasy.  Mimo to gelová vrstva chlazením stimuluje krevní oběh a zajišťuje tak lepší prokrvení hlavy.

Třetí vrstva polštáře je potah ze síťované tkaniny. Ta zajišťuje průchod vzduchu mezi povrchovou vrstvou jádra polštáře a jeho vnějším potahem CLIMACOOL. Síťovaná tkanina dále zajišťuje mechanickou odolnost jádra před případným poškozením.

Poslední čtvrtou vrstvou je speciální značkový potah COOLMAX. Tento potah je snímatelný a pratelný na 40°C. Vnější vlákna potahu jsou speciálně upravena tak, aby ani po mnoha vypráních nežmolkovatěla. Díky tomu polštář bude stále vypadat jako nový. Dále je potah navržen tak, aby snadno odváděl vlhkost, byl antistatický a stejně jako všechny komponenty polštáře byl antialergenní a antibakteriální.

Pokud vás zajímá, proč je potah polštáře antistatický, tak je to proto, že se zjistilo, že umělé hmoty akumulují statický náboj, který má přímý vliv na naší psychickou pohodu. Díky antistatické úpravě je tak zajištěno zdravější a antistresové prostředí pro spánek.

Chytrý polštář Blue Gel má mimo uvedené výhody oproti jiným zdravotním polštářům i jednu zásadní výhodu. Tou je jeho normální tvar. Nejedná se tedy o divně tvarovaný polštář, který by vám hyzdil vaší postel.

Myslíte-li si, že takovýto polštář musí být drahý, pak vás musíme vyvést z omylu. Koupit si ho můžete za příjemných 1290,-Kč. Objednávka polštáře spočívá pouze ve vyplnění jednoduchého formuláře. Nemusíte se tedy nikde složitě registrovat.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..