Špičkové německé ventilátory Blauberg pro průmysl i domácnost

Hledáte-li kvalitní ventilátor, a je jedno jestli bude pro průmyslové, nebo domácí použití, je velmi moudré rozhodnout se pro nějakou německou značku. Přitom německá kvalita, která je výrazně vyšší než je běžný standard, nemusí nutně znamenat vyšší také cenu. Jednou ze špičkových německých značek ventilátorů je Blauberg, která je divizí s ventilátory německé společnosti  HAFLEX Maschinenbau GmbH, Trier a Mnichov. Od roku 1980, kdy Blauberg byl založen se stihl rozšířit do více jak 77 zemí světa. V České republice je výhradním zástupcem značky Blauberg známá česká firma Klima Rapid s.r.o., která nabízí upravené ventilátory pro český trh.

Co Blauberg nabízí?

Blauberg nabízí širokou a ucelenou nabídku ventilátorů respektující směrnice Energy-Related products Directive, která vyžaduje maximální  účinnost ventilátorů při nízké energetické spotřebě. Všechny ventilátory mají pouze kuličková ložiska, zajišťující dlouhou životnost jak v radiální tak axiální poloze.

Majitelé nízkoenergetických domů zajisté ocení špičkové rekuperační jednotky, které jsou vhodné pro menší prostory. Pro průmysl je pak připravena ucelená řada potrubních, axiálních, radiálních a diagonálních ventilátorů, dále nástěnné nebo střešní odsávací jednotky. Samozřejmostí je pak i nabídka příslušenství v podobě různých designových mřížek, talířových difuzérů, ventilačních sad, ovladačů ventilátorů a mnoho dalšího.

Ventilátor Brise 100

Ventilátor Brise 100

Tip na špičkový ventilátor

Hledáte-li velmi tichý a přitom poměrně výkonný ventilátor do bytu s nízkou spotřebou energie, vyzkoušejte ventilátor BRISE 100. Tento ventilátor má příkon 2,7 W, průtok vzduchu 53 m3/h, a hluk nepřesahující 23 dB. Toho je dosaženo díky vrtuli ve tvaru lodního šroubu ponorky. Ventilátor dokáže odsávat vzduch přímo, nebo pomocí krátkého potrubí.

Pokud vás ventilátor zaujal, můžete si ho stejně tak jako mnohé další aktuálně pořídit díky výprodeji za slevu až 45%.

1 comment for “Špičkové německé ventilátory Blauberg pro průmysl i domácnost

  1. Josef Slanec
    7. 7. 2017 at 4:45 pm

    Bohužel mám velmi špatnou zkušenost s ventilátorem blauberg auto 100 ventilátor s časovačem.Před 3 roky mi byly nainstalovány 2 Ks.Jeden v koupelně a druhý na WC ,který mi přestal nyní pracovat.Koupil jsem tedy nový,nechal zapojit elektrikářem,ale nepodařilo se nám nastavit na přístoji méně minut na vypínání nežli 30 minut. Dnes mi přístroj vyměnili, ale ani na něm se nám nepodařilo snížit minuty běhu.Přitom v návodu je jasně napsáno pro snížení minut otáčet proti směru hodinových ručiček.Od 12 hodin snižuji otáčky, nejdříve o 1 otočení,pak o 3 nyní jsem snížil již asi o 2O otáček,ale stále vypíná po 30 v návodu vůbec není uvedeno,približný počet otočení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..