Erotické Velikonoce, proč ne? Víme jak na to

Velikonoce již dávno nejsou to co bývaly. Kde jsou ty časy, kdy se na koledě dávali vajíčka, různé sladkosti, pro dospělé pak třeba nějaký ten alkohol. V dnešní době Velikonoce, takové jaké by měli být, uvidíte pouze v několika málo vesnicích, kde si uchovávají staré tradice a i tam se dá říci, že to dělají spíše pro návštěvníky, na kterých takto mohou vydělávat. Ať již Velikonoce slavíte postaru nebo vůbec, je to dobrá příležitost pro různé experimenty, třeba ty erotické. Konec konců, kdy je lepší doba na různé erotické hrátky, než zrovna na Velikonoce, během kterých se mimo jiné oslavuje plodnost, kterou symbolizují všem známá velikonoční vajíčka?

Bičík a vibrační vajíčko jako dobrý základ

Jak již bylo uvedeno, jsou Velikonoce skvělou příležitostí pro různé erotické hrátky, zejména pokud chcete vyzkoušet něco nového a nevíte jak na to. V tomto čase se dá očekávat, že váš partner, či partnerka bude víte otevřenější různým hrátkám. Proč toho tedy nevyužít? Zkuste letos vyměnit klasickou pomlázku za bičík, který určitě najde využití i mimo Velikonoční svátky. Zejména, pokud jste své partnerce koupili knihu Padesát odstínů šedi, který je doslova prosycen různými erotickými pomůckami, mezi kterými bičík je relativně často používán. Až budete u toho šlehání zadečku bičíkem, zkuste svou partnerku, případně partnera, překvapit nějakým praktickým vibrátorem, který v nestřeženém okamžiku zasunete partnerovi tam kam se vám bude chtít, a kde to máte nejraději. Dále klasická vařená vejce nahraďte třeba vibračním vajíčkem, který určitě žádná eroticky naladěná partnerka neodmítne. Nějaké to afrodiziakum v podobě Španělských kapek také určitě nebude na závadu.

Fantazii se meze nekladou. Je tedy jen na vás, jestli před Vánoci navštívíte nějaký třeba internetový sexshop a vyberete si něco pro zpestření Velikonoc. A jedna rada na závěr. Pokud tápete co si vybrat, zkuste se začít do nějaké kvalitní erotické literatury, budete překvapeni, jaké různé erotické pomůcky ještě doma nemáte a co vše se s nimi dá dělat.

1 comment for “Erotické Velikonoce, proč ne? Víme jak na to

  1. chachek
    21. 4. 2019 at 8:53 am

    Velikonoce jsou velmi erotické období, podnětné a vybízivé. Chce to hlavně fantazie, a osmělit se. A dámy naladěné k podléhání i trestu na zadeček, svolné a ochotně podržlivé, jen toho chytře využít….. !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..