Netradiční dárky pro každou příležitost

Vymýšlet, co koupit jako dárek k narozeninám, ať už pro někoho z rodiny, nebo třeba z práce, obzvlášť, když kolegy znáte většinou pouze povrchně, je dost často problém. Většinou se dárek omezí pouze na láhev alkoholu, který sice potěší, ale když se jich obdarovanému sejde deset, může člověk nabýt dojmu, že obdarovaný je asi celkem slušný alkoholik. Navíc běžně kupované alkoholové nápoje se pořád opakují a tak obdarovanému neřeknou nic víc, než že jste si náhodou vzpomněli.

Co s tím?

Řešení je snadné. Pokud nevíte jaký vybrat dárek k narozeninám, nebo třeba pod stromeček na Vánoce, zkuste koupit nějaký netradiční originální dárek. Takové dárky koupíte třeba v e-shopu TvojeDárky.cz. Tento internetový obchod se specializuje na prodej dárků, které můžete bez obav darovat komukoliv a kdykoliv, tedy nejen jako vánoční dárek, ale i dárek k narození dítěte apod. Je však potřeba přeci jen trochu u výběru přemýšlet.

Tipy na skvělé dárky

Hračičkové ocení třeba velmi oblíbený dárek s názevm NeoCube. Jedná se o kolekci 216 super silných   magnetů, které se díky své síle u sebe drží jako klíště, takže z nich můžete skládat libovolné tvary jako jsou třeba na tomto videu:

httpvh://www.youtube.com/watch?v=LohMPKPLLE4

Každý, kdo má rád masáž hlavy, zajisté ocení pomůcku pro její snadnější masáž. Tato pomůcka s ohebnými rameny masíruje nervová zakončení na vaší hlavě. Masáží se pomáhá odbourávat stres, bolesti hlavy a celkové svalové napětí.

Štvou Vás řidiči, co se Vám neustále lepí na zadek? Dejte jim to patřičně najevo. Jak na to? Na zvedání prostředníčku zapomeňte. Existuje totiž speciální diodový smajlík do auta s názvem “postrach řidičů“, který si pomocí přísavky pověsíte na zadní okno a dálkovým ovládáním ovládáte zobrazované smajlíky. Velmi zajímavá a užitečná pomůcka do auta, kterou ocení všichni řidiči.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=l-6Hjr6bPbY

Nemůžete usnout? Zkuste při spaní poslouchat hudbu. Nyní to díky hudebnímu polštáři je hračka. Při poslechu nebudete nikoho dalšího obtěžovat. Polštář má v sobě zabudované reproduktory, takže již nikdy si nebudete muset brát do postele sluchátka, která překáží. Hudbu do polštáře dostanete pomocí 3,5″ audio konektor, do kterého lze připojit snad úplně každý hudební přehrávač.

Tyto dárky a desítky dalších velmi inspirativních dárků naleznete v e-shopu Tvojedárky.cz

1 comment for “Netradiční dárky pro každou příležitost

  1. Honza
    3. 12. 2011 at 7:56 pm

    Dobrý den. Dělám průzkum na téma Kde nejraději nakupujete. Jedná se o výzkum obecného postoje k různým formátům obchodů. Můžete se ho také zúčastnit. Výsledky pak budou k dispozici a poslouží pro diplomovou práci. Průzkum je na adrese: http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/kde-nejradeji-nakupujete/ Díky a mějte se hezky!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..