Dovolenou v Africe si nejvíce užijete s místními průvodci

Doposud jste cestovali pouze po Evropě a už je vám náš kontinent malý? Pokud chcete zažít úplně jiný svět, vydejte se do Afriky. Ne do té severní, Egypt, Maroko či Tunisko jsou typické turistické destinace, kde Afriku v jejím pravém pojetí opravdu nezažijete. Vydejte se poznávat safari a národní parky, krásnou přírodu, flóru, faunu i místní obyvatele.

Cestování po Africe je v mnohém jiné, a proto je velký risk vydat se sem na vlastní pěst. Bez průvodce je to v divočině životu nebezpečné. Nikdo však neříká, že se musíte upsat nějaké české cestovní kanceláři. Naopak. Dojeďte do Afriky sami a tam se spojte s českým průvodcem. I přímo v Africe žije pár Čechů, kteří vám rádi ukážou, jakou krásnou krajinu si vybrali za svůj domov.

Vydejte se poznávat Afriku s Manželkou Africkou

Nejen české turisty po Africe provádí například Jakub a Tshepo. Jakub je český pilot, Tshepo se narodila v Africe a pracuje v oblasti cestovního ruchu. Seznámili se v Botswaně, o pár let později se vzali a dnes společně provozují společnost Manželka Africká, pod kterou provozují celou řadu služeb. Jednou z nich je safari s názvem SIMON AND FANTA SAFARIS. Jak se můžete přesvědčit na jejich webu https://www.saf-safaris.com/cs/, pro zájemce mají nachystaný skutečně bohatý program.

Vychutnejte si krásu divoké přírody

Jakub a Tshepo vás vezmou k deltě Okavango, kde se budete projíždět na loďkách. Provedou vás po solných pláních Makgadikgadi a také národním parkem Nxai Pan hned nedaleko. Společně se podíváte do rezervaci Linyanti a národního parku Chobe, kde je největší koncentrace zvěře v celé Africe. Nevynecháte ani legendární Viktoriiny vodopády nacházející se na hranici mezi Zambií a Zimbabwe, které jsou považovány za jeden ze sedmi přírodních divů světa. Stačí napsat a Jakub s Tshepo vám přichystají dovolenou snů, na kterou do konce života nezapomenete. Kontakt na ně najdete https://www.saf-safaris.com/cs/.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..