Jak vybrat dresy pro fotbalisty a dobrovolné hasiče?

Pokud trénujete fotbalový tým nebo se věnujete požárnímu sportu, v žádném případě byste neměli podceňovat dresy. Protože by měly sloužit i několik sezón po sobě, určitě se zajímejte o materiál, provedení, střih, ale také vzhled. V následujících řádcích vám poradíme, co všechno byste měli zohledňovat, aby se v dresech celému týmu perfektně závodilo či hrálo.

Pohodlí je alfou a omegou

Podrážděnost a nespokojenost hráče se odráží na jeho sportovním výkonu. V první řadě je tedy důležitý komfort, přičemž fotbalové a hasičské dresy by měly dokonale padnout. Dávno jsou pryč doby, kdy byla výstroj na fotbal nepřizpůsobivá, naškrobená a tuhá. Sportovní oblečení si prošlo dlouhým vývojem a vznikly pohodlné a na dotyk příjemné dresy, které sají pot a odvádí vlhkost pryč od těla, a tím nebudou hráči nemocní. Materiály jsou šetrné k pokožce.

Stejný vzhled pro celý tým

Jakýmsi pravidlem je, že všichni hráči v týmu mají stejné dresy, s výjimkou brankáře, respektive kapitána, kteří mohou mít trochu jiné, aby se dali odlišit. Design by se měl líbit všem nositelům, takže k výběru určitě hráče a dobrovolné hasiče pozvěte. Ukažte také fotbalové dresy případným sponzorům.

Kvalita materiálu a jeho odolnost

Jelikož se dresy po každém zápasu a závodu perou, je nezbytné, aby byly odolné vůči praní. Určitě nechcete, aby vaši hráči nosili dresy, které jsou po pár vypráních vybledlé. Kvalitu materiálu tedy rozhodně nepodceňujte.

Co se ceny týče, ta je různá. Záleží na tom, jakou variantu zvolíte, jestli na dres chcete i potisk a podobně. Podívejte se do pestrého produktového portfolia internetového obchodu Jadberg.eu, kde najdete dresy pro fotbalisty, hasiče, ale i další sportovce. Doba dodání se pohybuje od 14 do 21 dnů. Uvedená společnost provádí potisk pomocí technologie zvané digitální sublimace, čímž je zajištěna jeho trvanlivost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..