Veterina Praha nabízí špičkovou péči pro malá zvířata

Mít svého domácího mazlíčka není pouze radost, ale samozřejmě se s tím pojí také veliká zodpovědnost, jako jsou různé návštěvy veterináře kvůli očkování apod. My vám přinášíme tip na moderní pracoviště v našem hlavním městě, kde bude vaše zvířátko v nejlepších rukou.

Osobní přístup na prvním místě

Pokud hledáte pod slovním spojením Praha veterina, rozhodně byste se měli mrknout na webové stránky kliniky MetropoleVet sídlící na Praze 9. Tady na vás totiž bude čekat tým zkušených veterinářů, kterým na zvířatech opravdu záleží a pro jejich zdraví vždy udělají maximum. Personál si velmi zakládá na osobním přístupu a v případě nejasností vám ochotně cokoliv vysvětlí. Během vaší návštěvy budete mít tím pádem úplný přehled o tom, co se s vaším mazlíčkem aktuálně děje.
MetropoleVet ročně ošetří okolo 11 000 zvířecích pacientů, což samo o sobě svědčí o kvalitě poskytovaných služeb. Zaměřuje se na zvířata, jako jsou psi, kočky, králíci, fretky, a celou řadu dalších drobných domácích mazlíčků. Nejčastěji se zde provádí běžné zákroky, kam patří například kastrace či očkování, avšak není problém provést i něco složitějšího.

Moderní vybavení

Oproti celé řadě jiných pracovišť má Praha veterinární klinika jednu nespornou výhodu. MetropoleVet totiž disponuje vlastní moderní laboratoří, díky níž mohou pracovníci získat výsledky testů v rekordním čase. Taktéž tady naleznete operační sály s nejmodernějším technickým zařízením, ultrazvuk i digitální rentgen.
Objednat se můžete buď telefonicky, anebo použít objednávací formulář umístěný přímo na webu veterinární kliniky. Též si tam máte možnost přečíst transparentní ceník jednotlivých zákroků, tudíž budete dopředu vědět, kolik vás bude vaše návštěva stát peněz. MetropoleVet ordinuje i během víkendů a státních svátků, což je opět velká výhoda oproti konkurenci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..