Pojištění odpovědnosti pro zaměstnance je dnes téměř nutnost

Pojistky někdy vnímáme pouze jako nutnost, která nás připravuje o peníze. Nenechte se takto negativně naladit. Pojistky nám naopak pomáhají. Je však nutné vědět, které skutečně potřebujeme. Jste pojištění proti škodám zaměstnavateli, nebo proti škodám způsobeným vaší rodinou jiným?

Pojištění odpovědnosti pro zaměstnance

Jeví se váš zaměstnavatel jako benevolentní dobrák? Zdání může klamat. Nezapomeňte, že v rámci pracovní činnosti můžete zaměstnavateli způsobit nemalé škody. Tyto škody mohou být i vůči třetím osobám a pro zaměstnavatele dovedou být ve výsledku klidně likvidační. Nedivte se pak, že se brání a požaduje po vás úhradu škody. Před takto nečekanou záležitostí vás ochrání pojištění odpovědnosti pro zaměstnance.

Speciální tarif existuje i pro profesionální řidiče či pro zaměstnance, kteří používají služební automobil k soukromým účelům. Škoda služebním vozidlem patří mezi ty nejčastější, které zaměstnavatel po zaměstnanci vymáhá. Pojistka, kterou nabízí ERGO pojišťovna, má celosvětovou platnost, takže neřešíte, jestli jste zrovna v ČR, nebo někde na služební cestě v zahraničí.

Pojištění občanské odpovědnosti

Chcete získat jistotu proti nenadálým škodám ve svém soukromém životě? Dnes je to opět nutnost. V tramvaji šlápnete vystupující paní na drahý kožich za desetitisíce, vaše dítě v obchodě najede vozíkem do regálu s alkoholem, na lyžích v Alpách způsobíte pád jinému lyžaři. To je jen pár nehod, kvůli kterým můžete pak i několika milionovou škodu splácet celý život. Lidé se brání a vy na to musíte být připraveni. Řešením je pojištění občanské odpovědnosti.

ERGO pojišťovna nabízí opět praktický pojistný produkt bez jakékoliv spoluúčasti a s celosvětovou platností. Platí pro všechny členy domácnosti, včetně partnerů, druhů, osvojených dětí i dětí v pěstounské péči. Manžel a vlastní děti jsou samozřejmostí. Odpovědnost za škodu způsobenou psem, hospodářskými zvířaty a koni lze připojistit. Limity plnění se vztahují na škody na zdraví, majetku a na finanční škody. Sjednat je lze na 3 až 10 milionů korun.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..