Vybíráte novou Škodovku? Poradíme vám!

Vozy Škoda se u nás stále těší velké popularitě. A není se ani čemu divit. Jsou bezpečné, nenáročné na provoz i cenově dostupné. A na silnicích jim to zkrátka sluší! Jaký model zvolit?

Skvělým rodinným vozidlem bezesporu je nová Škoda Octavia. Její osobitý design na komunikaci nepřehlédnete. Octavie jsou v první řadě velmi bezpečné vozy s velmi robustní konstrukcí, kterou neporuší ani opravdu silný náraz. Věřte, že za mě hovoří bohužel nemilá osobní zkušenost. Právě odolná konstrukce Oktávky mi totiž před několika lety při srážce s tramvají zachránila život. Dokonale mě ochránila, čímž si její výrobce zaslouží můj dík.

Dlouhá, honosná a praktická

Nová Oktávka toho ovšem nabízí mnohem víc, byť já osobně bezpečnostní hledisko při výběru vozidla upřednostňuji. O stupínek výš ve srovnání se staršími modely jsou především jízdní vlastnosti vozu, jimiž se automobil přibližuje Škodě Superb. Vozidlo je také samozřejmě vybaveno moderní technikou, k tomu je delší, celkově honosnější a praktičtější, zkrátka se jedná o vůz, jenž si určitě zasluhuje vaši pozornost. Další informace o Nové Škodě Octavia najdete na stránkách výrobce (Škoda Auto) nebo jednotlivých autosalonů.

Citigo, Scala, Kodiaq, nebo Karoq?

Vaší pozornosti by ovšem neměly ujít ani další modely značky Škoda, kterou si mimochodem oblíbili řidiči až u protinožců. Na silnicích Nového Zélandu Škodovek potkáte opravdu spoustu. A řidiči si je velmi pochvalují. Ale zpět do našich končin. Velmi populární u nás jsou i další modely, jako jsou do městského provozu vhodná Škoda Citigo, moderní Škola Scala s kompaktním hatchbackem, městský crossover Škoda Kamiq, terenní Škoda Karoq, její předchůdce Škoda Kodiaq, luxusní Škoda Superb, nebo cenově dostupná Škoda Fabia.

Láska na první pohled

Vybrat jeden model zřejmě bude tvrdý oříšek, ale ne nepřelousknutelný. Objednejte si zkušební jízdy a jednotlivými modely se projeďte. Třeba se do některého zamilujete na první pohled a volba bude jasná. Ať vám vaše nová Škodovka dobře a dlouho slouží!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..