Teplákové bundy jako základ týmového oblečení

Každý, kdo se někdy alespoň ochomýtl okolo nějakého týmového sportu, vám potvrdí, že to nejdůležitější je na něm týmový duch a dobrá parta. A to jak na hřišti, tak i ve chvílích, kdy se nehraje. Pomoci k tomu může i sladěné týmové oblečení. Nejen v zápase samotném, ale i při rozcvičce nebo cestou na zápas budete s týmovými teplákovkami působit jednotně.

Reprezentujte barvy svého týmu

Teplákové bundy jsou základem týmového oblečení. Hráči i členové realizačního týmu je nosí na tréninky, zápasy a oblékají je i ve svém volném čase. Po celou dobu vlastně propagujete svůj klub. Pro ještě větší zvýraznění jeho identity si můžete připravit i vlastní originální vzhled a sami si určíte, jak budou vaše teplákové soupravy vypadat. Sladíte je tak například s dresem a už nikdy se vám nestane, že by někdo nepoznal, jaký klub reprezentujete. Na první pohled bude znát, za koho hrajete.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 100

Teplákovky z pohodlných a funkčních materiálů

Není to však pouze týmová identita, co značí, že týmové oblečení dokonale plní svůj účel, musí být také funkční a pohodlné. Týmové teplákové bundy se vyrábí z funkčních materiálů, jako například měkká polyesterová tkanina Dreem, pyšnící se velmi dobrými izolačními vlastnostmi. Udrží vás po delší dobu v provozní teplotě. Teplákové soupravy jsou také velmi lehké, při sportovním výkonu nepřekáží a vy ani nepoznáte, že je máte na sobě.

Navrhněte si svůj vlastní design a potisk

Stejně jako dresy od DDsport.cz lze i teplákové mikiny opatřit reklamním potiskem, kromě identity svého vlastního klubu tak na nich můžete propagovat i loga svých sponzorů. To vše lze naplánovat v rámci vlastního návrhu designu. Nemusíte se spoléhat na to, jaké designy a střihy teplákovek jsou zrovna na skladě, jednoduše si zvolíte svůj vlastní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..