Co vás naučí rekvalifikační kurzy účetnictví v Českých Budějovicích?

Láká vás změna kariéry? Stát se účetní či účetním je rozhodně dobrá volba, protože účetní budou potřeba vždycky. Nebo si potřebujete jen doplnit vzdělání v této oblasti, abyste lépe rozuměli tomu, jak vést finance při podnikání? Tak či tak vyzkoušejte rekvalifikační kurzy. Naučí vás toho překvapivě hodně.

Možná se bude zdát zvláštní, že vše, co se někteří učí celou střední či vysokou školu, se naučíte za deset dní v rámci rekvalifikačního kurzu, ale je to tak. Zatímco na střední škole se všechno bere pomalu a každá věc se třikrát opakujete, na rekvalifikačním kurzu se učíte každý den něco nového.

Čeká vás 8 nebo 10 dní intenzivní výuky a domácí příprava

Rekvalifikační kurzy zaměřené na mzdové účetnictví, podvojné účetnictví a personalistiku pořádá po celé ČR Orange Academy. Všechny kurzy trvají osm či deset dní a bývají pořádány vždy v sobotu nebo neděli, aby se jej mohli účastnit i pracující. Celý kurz tedy absolvujete za dva či dva a půl měsíce.

Nepočítejte ovšem s tím, že vám bude stačit si těch pár dní odsedět. Chcete-li se něco skutečně naučit a rekvalifikovat se pro jiný obor, budete se o obor muset zajímat a studovat samostatně také doma. Je jen na vás, na kolik se svému vzdělávání rozhodnete věnovat – podle toho bude také vypadat výsledek.

Přijďte na rekvalifikační kurzy do Českých Budějovic

Orange Academy pořádá kromě jiného i rekvalifikační kurzy České Budějovice. Probíhají tam v kulturním domě Metropol na Senovážném náměstí. Velká spousta kurzů startuje už v dubnu, tak ať si stihnete podat přihlášku.

Například v kurzu podvojného účetnictví se naučíte kompletní účtování od zavedení účetní jednotky až po zpracování účetní uzávěrky. Všechno je ukazováno na názorných příkladech. Studenti si kurz často spojují spolu s kurzem daňové evidence, aby byli kompletně připraveni na výkon povolání účetní či účetního. Náplň jednotlivých kurzů si snadno dohledáte přímo na webu Orange Academy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..