Repasované servery se vyplatí nakoupit u českého prodejce

Jsou věci, které si stále drží svou hodnotu i po prvním majiteli. Jako příklady můžeme jmenovat auta, výrobky značky Apple nebo například servery. Mnohé firmy jsou překvapené, jak drahý je nový server, repasovaná technika je pak pro ně jasnou volbou. Hardware totiž oproti novým kouskům není zas tolik rozdílný.

Repasované servery se dají nakoupit u českých prodejců i u těch zahraničních. V zahraničí bývají často o něco levnější, přesto Češi nakupují raději v tuzemsku. Možná znáte firmu Czech server, která je zřejmě největším prodejcem tohoto zboží v ČR. Podle ní jsou důvody pro nákup od českého prodejce jasné.

Server je investice, zákazníci na jeho výběr nechtějí být sami

Nakoupit u českého prodejce je lepší už jen proto, že si s ním můžete v klidu pohovořit o vašem výběru. Poradí, pomůže vám rozhodnout se mezi několika alternativami. Kromě toho možná dostanete i něco navíc, co by vám zahraniční prodejce neposkytl. Czech server nabízí třeba opravu do druhého dne. Zákazníci si u nich kupují nejčastěji repasované servery HP, Dell, méně pak značky IBM či Fujitsu.

Servery se vykupují od cizích i českých firem

Czech server původně vykupovala servery zejména od zahraničních firem, dnes už nakupuje i u českých. Servery si častokrát sami odinstalují, odvezou, a především zkontrolují. Každý server projde před uvedením do prodeje důkladnou kontrolou. Na skladu se servery nezdržují déle než půl roku, zákazníci tedy nemusí mít starost, že by si koupili nějaké zastaralé zařízení. Pokud se server nepodaří prodat v rozumném čase, je nakonec prodán na náhradní díly. Zastaralé kusy prostě do prodeje nejdou. I díky tomu je možné říct, že repasované servery svou výkonností stačí většině zákazníků. Server DELL si navíc u Czech server koupíte i nový, s Dellem mají totiž uzavřené partnerství.

Zájem o nákup repasovaných serverů stále roste. Nejčastějšími zákazníky jsou střední podniky, vývojáři a poskytovatelé aplikací. Nový server by je kolikrát stál i dvojnásobek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..