Erotická masáž je nekončící rozkoš

Intimní uvolnění potřebuje prakticky každý. Nejde jen o sex, ale o uspokojení, které vede k vyvrcholení, při němž se vám vyplaví endorfiny. A právě tento efekt nemusí vždy nutně vyvolat pohlavní styk. Vyzkoušeli jste už někdy erotické masáže?

Jak probíhá erotická masáž?

Nejde o nevěru. Pouze o uvolnění. Tak jako naše svaly relaxují při klasické masáži, nebo když se mysl uvolní při meditaci, obdobné pocity přináší i erotická masáž. Pudové potřeby má v sobě zakořeněné skoro každý z nás, proto když zrovna nemáte po boku partnera, můžete provádět masturbaci. Je to přirozené a není se za co stydět. Ať už jste zadaní, nebo máte po boku svoji polovičku, nebrání vám to vyzkoušet nové obzory, které posléze lze aplikovat ve vlastním intimním životě. Udělat první krok je nejtěžší, proto vás seznámíme s tím, jak erotická masáž probíhá. Předně tedy nejde o sex. Masérka se dotýká vašeho těla, může být nahá, vy se jí můžete dotýkat, když se domluvíte, dojde k vyvrcholení. Styk pohlavní i orální se neprovádí. Populární jsou tantra masáže Praha, jež vycházejí z prastarých technik. Při tantře se daleko více prohloubí váš prožitek, stanete se lepšími milenci, poznáte nové dimenze rozkoší. Vyhledejte proto pod výrazem „tantrická masáž Praha“ tu, která je třeba nejblíže vašemu domovu.

Kvalitní erotické masáže – Praha

Jestli netoužíte skočit rovnýma nohama do těchto pokročilých technik, zkuste relaxační masáže. Nabízí je například salon Angels masáže. Tato metoda se provádí klasicky, což znáte z běžných masážních salonů. Pouze, jak se říká, je to masáž se šťastným koncem. Intimnější je praktika „body to body“, tedy „tělo na tělo“. Masérka je nahá a dotýká se vás více částmi těla. Projíždí vaše svaly i prsy, což jen umocňuje požitek. Cílená uspokojující metoda je masáž penisu. A chcete si snad užít masáž s partnerkou? Dopřejte si párovou masáž, kdy právě objevíte, jakým způsobem můžete svůj sexuální život zpestřit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..