V čem jsou plynové pistole Ekol lepší než revolver?

Sebeobranné plynové zbraně jsou v České republice volně prodejné a zakoupit si je může každý, kdo už dosáhl věkové hranice 18 let. Zbraně se dělí na dva základní typy – pistole a revolvery. Co z toho je lepší?

Vše jde provést mnohem rychleji

Když si někdo pořizuje zbraň, většinou chce, aby jakákoliv manipulace s ní trvala minimum času. Jestliže je tohle i váš případ a toužíte mít doma kousek, který dokážete obsloužit během chviličky, je pro vás rozhodně lepší volba pistole. Mrkněte se například na modely Bruni. Bohužel revolvery v rychlosti poněkud zaostávají, a to ať máme na mysli střelbu, anebo co se nabíjení týče. Z těchto důvodů nejsou vhodné pro každého, takže svůj nákup nejprve velice pečlivě promyslete.
Kromě rychlosti plynové pistole vynikají mimo jiné tím, že mívají zpravidla větší zásobníky, což může být taktéž něco, co by vás jako potenciálního kupce mohlo zajímat. Doporučujeme se podívat na samonabíjecí plynové pistole Ekol, jež vynikají perfektními vlastnostmi. Jedná se o spolehlivé zbraně s velmi realistickým designem, takže jsou na pohled od ostrých zbraní doslova k nerozeznání. Jejich nízkou hmotnost oceníte při pravidelném, případně každodenním nošení.

Široké spektrum použití

Plynové pistole mají díky svým kladným vlastnostem velmi široké spektrum využití. Často bývají používány jako startovací pistole, k ochraně majetku, jako pomůcka pro výcvik psů, anebo si je lidé pořizují jen tak pro radost do sbírky, jelikož je zbraně fascinují. Podle důvodu, proč si zbraň plánujete zakoupit, se rozhodněte, či je pro vás lepší revolver nebo právě pistole, protože obojí má své klady a zápory.
Velký výběr plynových pistolí nabízí společnost Kentaur. V jejich internetovém obchodě naleznete celou řadu produktů, jako je pistole Atak Arms Zoraki a mnoho dalších modelů všemožných značek i velikostí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..