Doplněk stravy s moruší vám zajistí optimální hladinu cukru v krvi

Víte o tom, že moruše má v lidovém léčitelství více jak třítisíciletou historii? V současné době patří plody morušovníku k velmi oblíbeným superpotravinám. V následujících řádcích se dozvíte proč.

Šťavnatá sladkost

Pro moruši jsou charakteristické velice sladké plody, které výborně chutnají i sušené, proto jsou označovány jako přírodní sladidlo. Obsahují až 50 % přírodních cukrů v podobě fruktózy a glukózy. Moruše je bohatá na minerály a vitamíny, konkrétně na vitamín C a K, železo, draslík, fosfor, hořčík a vápník.

Proč je třeba hlídat hladinu cukru?

Glukóza je pro organismus významným zdrojem energie. Při jejím poklesu může dojít k vážnému poškození mozku. Nadměrně vysoký obsah cukru naopak může vést až k bezvědomí. Dlouhodobě zvýšená hladina cukru s největší pravděpodobností značí cukrovku, jejíž neléčení může vést k poškození cév, nervů, ledvin, sítnice oka atd.

Vsaďte na doplňky stravy

Abyste z moruše vytěžili maximum, zaměřte se na přírodní produkty, které kombinují účinky této zdraví prospěšné rostlinky s účinností dalších bylinek. Jedním z nich je český přípravek Moruše Plus, jenž přispívá k udržení normální hladiny cukru v těle. Kromě moruše černé, která má mimo jiné relaxační účinky, a tudíž vám pomůže s usínáním, zde naleznete pískavici řecké seno, extrakt ze slupek červeného vína a inulin. Tento produkt dodává na trh ryze česká společnost Naturvita, jež se může pochlubit kvalitními a cenově dostupnými doplňky stravy.

Kde nakoupit?

Přípravek Moruše Plus získáte za výhodnou cenu na stránkách Gigalekarna.cz. Zde se dozvíte vše potřebné o jeho složení a dávkování. Trápí-li vás další zdravotní potíže, či hledáte produkty z kategorie krása a zdraví, díky přehledně uspořádaným sekcím zcela jistě naleznete přípravky, které se vám budou hodit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..