Spotřebiče LORD: Vsaďte na německou kvalitu

Technologie se neustále vyvíjejí a praktických vychytávek se dočkaly i mnohé domácí spotřebiče. V současné době si takřka žádná moderní domácnost nedokáže představit každodenní fungování bez pračky a sušičky. V minulosti byla sušička něco, co si nemohl dovolit každý, což se však postupem času změnilo. Sušička se stala oblíbeným pomocníkem především v rodinách s dětmi. V následujících řádcích vám představíme německou značku LORD, která má ve svém produktovém portfoliu také pračky a sušičky.

LORD – záruka spokojenosti

Společnost LORD Hausgeräte se specializuje na vývoj a výrobu domácích spotřebičů, se kterými dobývá evropský trh. Samozřejmě, není se čemu divit, protože nabízení pomocníci jsou vychvalováni pro jejich vysokou kvalitu, precizní zpracování a praktické funkce. Vyhnete se monotónní a nezáživné práci, protože o všechno se postarají spotřebiče LORD, které se chlubí high-tech vychytávkami.

Přenechejte tedy práci elektronickým pomocníkům, raději relaxujte u televize a počkejte, až moderní technologie odvedou všechno za vás.

Sušička s tepelným čerpadlem

Obrovský zájem je o sušičku vybavenou tepelným čerpadlem. Sušička LORD T1 patří do energetické třídy A++, takže se nemusíte obávat vysoké spotřeby elektrické energie. Hlučnost je také přijatelná, a to pouze 65 decibelů. Oproti ostatním spotřebičům vás tato sušička nadchne pětiletou zárukou, nerezovým bubnem s kapacitou až 8 kilogramů a 15 programy.

Pračka s předním plněním

Když už si pořídíte sušičku LORD, tak by byl hřích, aby v koupelně nestála i pračka LORD. Velice žádaný je pračka LORD W1, jenž má stejnou kapacitu prádla jako sušička. Všechno, co operete, můžete hned dát do sušičky, což je obrovská výhoda. Pračka patří do energetické třídy A+++ a hlučnost praní je 49 decibelů. Klidně tak můžete prát i večer, aniž byste rušili sebe či sousedy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..