Dovolená v Bulharsku se stále drží v žebříčku oblíbenosti

Jaká dovolená je synonymem finanční dostupnosti, malé vzdálenosti a jistoty slunečních paprsků na písčitých plážích? Řeč je o pohostinném Bulharsku, kam již pěknou řadu let stále proudí davy turistů. Proč si tuto zemi zamilujete i vy?

U moře cobydup

Řekne-li se dovolená Bulharsko, budete nejprve řešit způsob dopravy. První variantou je dopravit se autem či autobusem, což vyjde levněji než letecky, ovšem úspora nevykompenzuje pocit pohodlí. Oproti tomu cesta letadlem trvá cca 2 hodiny, které vám utečou během okamžiku.

Dovolená v každém ročním období

Bulharsko se řadí k nejvyhledávanějším letním destinacím, neboť má skutečně co nabídnout. Jedná se zejména o Slunečné pobřeží, které bylo už po několikáté vyhlášeno nejlevnější prázdninovou lokalitou v Evropě. V kombinaci s příjemnými letními teplotami a čistým mořem se tato země stává opravdovým lákadlem. Málokdo ví, že nabízí i zimní vyžití. Nachází se zde lyžařská střediska, mezi nejoblíbenější patří Banska.

Ušetříte

Jak bylo naznačeno výše, Bulharsko slibuje dovolenou za hubičku. Mimořádně příznivé ceny se týkají jak ubytování, tak stravování. Získáte tak služby na nadstandardní úrovni ve skvělém poměru s příjemnou cenou. Mimosezónní letenky do Bulharska se dají pořídit dokonce za pár stovek korun.

Nádherná krajina

Nelibujete si v povalování se na pláži? Vydejte se do hor, konkrétně do pohoří Rila, Pirin či Stara Planina. Objevte magickou atmosféru skalních klášterů, z nichž nejznámějšími jsou Aladža manastir a Rilský klášter nacházející se na seznamu UNESCO.

Kde se dozvíte více?

Na webových stránkách https://www.cpatravel.cz/bulharsko se nacházejí jak informace o Bulharsku, tak kompletní nabídka pobytových a poznávacích zájezdů. Na těchto stránkách se sdružují zájezdy několika desítek cestovních kanceláří, proto zde jistě naleznete inspiraci pro vaši dovolenou příští.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..