Kde se kupují dopravní značky? Přece na internetu

Na internetu dnes seženete opravdu skoro cokoliv a dopravní značky nejsou výjimkou. Zda je i města a kraje, které zodpovídají za jednotlivé silnice, kupují v e-shopech, je tajemstvím. Internetový nákup je ale rozhodně skvělou volbou pro firmy a soukromé osoby.

Na silnici si nemůže značku umístit jen tak někdo. Pokud však chcete upravit přednost ve firemním areálu nebo v podzemních garážích, které vlastní vaše firma, máte na to plné právo. Právě takoví zákazníci nakupují dopravní značení v e-shopu firmy Top Znak s.r.o. Jde například o nákupní centra, jež potřebují nainstalovat zpomalovací prahy a polštáře při vjezdu na parkoviště, či stavební firmy, které využívají přechodné dopravní značení.

Značky si lze i pronajmout

Hledáte-li dopravní značení jen na kratší dobu, je zbytečné si ho kupovat. Výhodnější je pak pronájem. Pronajímají se nejen klasické značky, ale i vodorovné dopravní značení, plastová svodidla, světelné signalizace nebo lávky pro pěší různých délek.

Některé prvky samozřejmě pronajímat nejde. Například parkovací zábrany a sloupky či zpomalovací pruhy a retardéry se musí vždy instalovat napevno. A jistě byste dokázali jmenovat další takové dopravní značení – Praha jich je plná. Bez značek, dopravních zrcadel, retardérů a vodících prahů bychom se po silnicích nemohli pohybovat.

Práce na silnici potřebují i speciální projekt DIO

Projekt dopravně inženýrského opatření (DIO) musí být vypracován, aby bylo možné realizovat práce na komunikaci. Navrhnou se v něm uzavírky včetně objízdných tras a samozřejmě také dopravní značení. I DIO je schopná společnost Top Znak zpracovat. Vychází tak vstříc zákazníkům z řad stavebních firem, jichž je opravdu spousta.

Jestli vás zajímají bližší informace nebo se chcete jen podívat, kolik stojí dopravní značení, přesuňte se přímo na web společnosti https://www.topznak.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..