Zubní pasty pro zářivý chrup

Toužíte po krásných zdravých zubech, ale nedaří se vám docílit onoho zbožného přání? Vyměňte pastu z drogerie za produkt ze specializované prodejny. Znáte například černou zubní pastu s bělícím účinkem?

Černá zubní pasta je trend

Černá zubní pasta představuje hit poslední sezony. Obsahuje kokosové uhlí a je proslulá pro svůj bělící účinek. Možná se vám ono spojení s temnou barvou a kýženou bílou nezdá, nenechte se mýlit. Aktivní kokosové uhlí má totiž skvělé účinky, dokonce mnohonásobně vyšší než klasické pasty z drogerie. Dokonale čistí, odstraní zubní kámen i plak. Pasta na bělení zubů samotná aktivně bojuje s bakteriemi, které mají za důsledek vznik zubních kazů. Proto je tento produkt v současné době takovým trendem. Navíc krásně voní díky bylinnému základu, jenž rovněž chrání vaši dutinu ústní před nepříznivými vlivy. A dalším doprovodným projevem je i svěží dech po dobu několika hodin.

Účinky bylinných past

Bylinné zubní pasty jsou velmi oblíbené. Lidé je kupují zejména proto, že se nejedná o chemické přípravky, které mohou ohrozit sklovinu. Právě ona je nejvíce oslabena, když používáme agresivní zubní pasty. Lidé s citlivým chrupem by je neměli využívat vůbec, ostatní, byť se silnou sklovinou, by si i tak neměli dopřávat denně čištění těmito produkty. A navíc, bylinné alternativy tyto přípravky spolehlivě nahradí. Například ona zmíněná černá zubní pasta díky černému uhlí a jeho blahodárným složkám dokáže chránit chrup stejně spolehlivě jako její „chemická“ sestřička. Bylinné pasty jsou k zoubkům ovšem šetrnější. Říkáte si, že kdyby byly tak skvělé, tak je většina lidí už používá? Nehledejte v tom háček. Moderní výzkumy se posunuly dál. To, co nebylo možné před lety, se nyní stává skutečností. A vzhledem ke stále větším sympatiím k přírodním produktům věříme, že si lidé skutečně najdou cestu k bylinným pastám a ty chemické zahodí do koše.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..