4 důvody, proč se renovace tonerů vyplatí

Koupit si domů tiskárnu už je dnes zcela běžné, dá se totiž sehnat řada cenově dostupných modelů. Jakmile ale zařízení začnete používat a poprvé vám dojde barva, teprve si uvědomíte, na kolik vás tisk vlastně přijde. Seznámíme vás s řešením, díky němuž náklady srazíte klidně na čtvrtinu. A má i další výhody.

Tři způsoby, jak dodat tiskárně šťávu

Originální tonery: koupíte-li toner přímo od výrobce vaší tiskárny, můžete se spolehnout na jeho kompatibilitu a minimální kazivost. Pro svoji tiskárnu tak uděláte to nejlepší, v porovnání s dalšími variantami ovšem utratíte i o 400 % víc.

Neoriginální tonerytzv. kompatibilní tonery představují levnější kazety, které k nám putují především z asijského trhu. Tady opravdu ušetříte, nicméně existuje šance, že s kvalitou tisku nebudete spokojeni.

Repasované/renovované tonery: znovu naplněné originály jsou velice úsporným a současně ekologickým řešením. Namísto kupování nové kazety odešlete použitou do speciálního pracoviště, kde je odborně naplněna kvalitním barvivem.

Proč tedy zvolit repasované tonery?

1. Ušetříte peníze

Prvním důvodem, proč lidé uvažují o repasu, bývá obvykle finanční hledisko. V tomto ohledu rozhodně nebudete zklamáni.

2. Nemusíte zpomalit

Se zrenovovanou kazetou vytisknete stejný počet stran jako s novou. Nevěříte? Některé firmy dávají přímo na tento požadavek záruku! Stejně tak garantují kvalitu a k repasovanému toneru přikládají rovnou zkušební výtisk.

3. Bezpečnost zaručena

Renovace toneru je mnohem víc než jen dosypání barevného prášku. Toner je při tomto procesu rozložen a řádně zkontrolován, vadné součástky jsou vyměněny za nové. Každý renovovaný kousek je také testován.

4. Ochráníte životní prostředí

Tonerové kazety patří k těm odpadům, jejichž likvidace není snadná. A co víc, na výrobu jediné kazety padne celých 5 litrů ropy! Recyklace na druhou stranu nezatěžuje životní prostředí a jako příjemný bonus vy sami nebudete mít žádnou starost s odpadním materiálem.

Kde si můžete nechat toner renovovat?

Jedině ve specializovaném obchodě. Renovace tonerů špičkově provádí firma s příhodným názvem: Tonera. Na trhu se pohybuje již od roku 1992 a kromě tonerů nabízí také tiskárny, inkoustové náplně, cartridge a spoustu dalšího příslušenství pro vaše tiskárny a kopírky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..