Hutní materiál a plasty objednáte u firmy PRIMAPOL

V posledních několika letech zažívají jednotlivá odvětví průmyslu obrovský rozkvět, což se podepisuje i na zvýšeném zájmu o různé materiály. I společnost PRIMAPOL, která působí v oblasti hutního materiálu a plastů, zaznamenala zvýšený zájem o její produkty. Jestliže tedy sháníte specialistu na sortiment, jako jsou inteligentní slitiny, nerezová ocel, technické plasty či letecké materiály, obraťte se na firmu PRIMAPOL. Působí na tuzemském trhu od roku 2004 a stala se předním distributorem finálních produktů a polotovarů.

Jako jedna z mála společnost PRIMAPOL nabízí svým zákazníkům dodávku zvanou „just in time delivery“, což v překladu znamená, že vám dodá materiál v okamžiku, kdy ho zrovna potřebujete. Šetříte tím spoustu času a nemusíte mít prostor na skladování hutního materiálu.

Co PRIMAPOL nabízí?

Produktové portfolio specialisty PRIMAPOL je opravdu široké. Pokud potřebujete hliníkovou slitinu, jejíž hlavním prvkem je měď, mangan či křemík, pro PRIMAPOL to není žádný problém. Sehnat můžete klidně i variantu hliníku označenou jako ENAW 6061 či ENAW 6082 a podobně.

Dále si přijdete na své, pokud sháníte uhlíkové a legované konstrukční oceli, případně potrubní systém Victaulic, jenž se vyznačuje produktivitou, bezpečností a vysokou kvalitou. Systém má také flexibilní design, což při realizaci projektu vskutku oceníte. Potrubní systém Victaulic vás nadchne i dalšími přednostmi. Snadno se vytvaruje, lehce se udržuje a tlumí hluk či vibrace.

PRIMAPOL se stane vaší pravou rukou

PRIMAPOL má momentálně na skladu přes tři tisícovky tun zásob a na více než dvacet tisíc položek. Těšit se tedy můžete na širokou nabídku produktů, rychlý servis, snadné dodání, perfektní dostupnost, efektivnost a spolehlivost. Nestane se, že by se k vám personál obrátil zády, ba naopak se vám bude snažit vyhovět za jakýchkoliv okolností.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..