Softshell – ideální společník pro venkovní aktivity

Ať už s outdoorovými činnostmi začínáte, nebo s nimi máte bohaté zkušenosti, jistě víte, že nezbytnou součástí vybavení na ven je softshellové oblečení. V čem spočívá vysoká obliba oblečení z tohoto materiálu? Je to jednoduché. Má všechny praktické a zároveň i příjemné vlastnosti. Je měkký, hřejivý, lehký, elastický i prodyšný. Zkrátka můžete ho mít na sobě celý den a stále se budete cítit pohodlně. Při namáhavých aktivitách se v nevhodném oblečení snadno zpotíte, softshellová bunda však je zárukou toho, že se nezpotíte tak, abyste z toho byli dalších čtrnáct dní nemocní. To vše z softshellu činí doslova celosvětový hit.

Příznivá cena potěší

Dalším nesporným pozitivem je, že oblečení z tohoto materiálu vás nebude stát tisíce. Kvalitní softshell bunda vás přijde pouze na několik set korun. Což ji ve výsledku, v celkovém vydání za kompletní vybavení pro outdoroové činnosti, řadí mezi ty cenově příjemnější položky. Navíc nikde není psáno, že tuto bundu využijete pouze při pobytu v přírodě či při sportu, skvěle se hodí i na nošení ve městě. Pokud nemusíte v práci dodržovat přísný dress code, budete ji nosit hojně během celého roku.

Jaký model si vybrat?

Nabídka tohoto oblečení je opravdu široká. Takže záleží jen na vás, jaký střih či jakou barvu preferujete. Softshellová bunda dámská se nabízí v různých délkách. Některé sahají pouze do pasu, ty delší až pod zadek. Výhodou je, pokud má bunda kapuci, nikdy nevíte, kdy vás venku nečekaně zastihne průtrž mračen. Pokud však upřednostňujete modely bez ní, i takové jsou pro ženy k dispozici. Softshellová bunda pánská stejně jako ta dámská díky kvalitní impregnaci odpuzuje nejen vodu, ale také nečistoty včetně zvířecích chlupů. Výhodou těchto bund je, že se velmi dobře udržují, bez obav je můžete vyprat doma v pračce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..