Parkovací sloupky a zábrany vám pomohou vyřešit vaše parkování

Problémy s parkováním řešíme dnes a denně. Chybějící parkoviště a nepříjemné městské zóny, ve kterých jako řidiči nemáme možnost zaparkovat, teď nevyřešíme. Co ale většinou vyřešit dokážeme, je zabránit parkování cizích aut na našem vyhrazeném prostoru.

Dopravní značky často nestačí

Řidiči se doslova perou o místo, kde zaparkovat. Někdy si říkají, že je to přece jen na chvilku. Jenomže to může být přesně ta chvilka, kdy na své parkoviště přijíždíme. Často je to problém firemních parkovišť, kde máme svá rezervovaná místa. Ale i placených parkovacích stání, která si platíme.

Kvalitní parkovací sloupky dovedou pomoci i v situaci, kdy nám cizí auta parkují ve vjezdu. Soused má vedle vás firmu a ve vašem vjezdu neustále parkují jeho zákazníci. I zde pomůže parkovací sloupek nebo parkovací zábrana. Pokud jde o pozemek, který nepoužíváme jako vjezd automobilem, vystačíme si s pevnou parkovací zábranou. V opačném případě používáme sklopnou konstrukci zábrany.

Parkovací sloupky, které vydrží

Parkovací sloupky a zábrany, které nabízí společnost TOP Znak, jsou z kvalitní žárově zinkované ocele. Ta zajišťuje dlouhou životnost výrobků. Komaxitové sloupky jsou navíc ošetřeny další antikorozní vrstvou – bílým práškovým lakem. Opatřeny bývají červenou reflexní fólií, která řidiče na přítomnost zábrany dostatečně vizuálně upozorní. Sklopné zábrany lze uzamknout. Součástí je vždy cylindrický zámek FAB a příslušné klíče.

Sortiment pro všechny situace

Parkovací sloupky a zábrany se kromě tvaru klasického pevného či sklopného sloupku vyrábí i jako tzv. motýlek. Opět pevný nebo sklopný. Ten rozšiřuje zábranu pro vjezd do daného prostoru. Dalším řešením jsou široké sklopné zábrany v šířkách 60 a 80 cm. Firma nabízí vždy dvě povrchové úpravy: pozinkovaná ocel a komaxit.

O firmě TOP Znak

Veškeré parkovací zábrany TOP Znak lze koupit v e-shopu firmy. Ta nabízí i další produkty a služby v souvislosti s dopravním značením, jeho instalací i profesionálním řešením v oblasti dopravně inženýrského stavitelství pro firmy a obce. Dopravní značky, značení, zrcadla, zpomalovací a vodící prahy i již zmíněné parkovací zábrany lze koupit v e-shopu firmy. TOP znak je rovněž pronajímá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..