S nazouvákem na ponožky darujete samostatnost

Nazouvák na ponožky, kdo probůh takovou věc vymyslel? Pokud vám při přečtení nadpisu proběhla hlavou tato myšlenka, zřejmě patříte k těm šťastným lidem, které netrápí žádné zdravotní omezení. Mnoho dalších lidí, zejména v seniorském věku, je však závislých na pomoci druhých i při tak banálních činnostech, jako jsou oblékání či obouvání.

Sockee – chytrý pomocník s milým jménem

Pro osoby s omezenou pohyblivostí, kterým dělá problém se ohnout, je každodenní fungování namáhavé již od samého rána. Nazouvák na ponožky “The Sockee” byl navržen přesně k tomu, aby jim pomohl se základními úkony, jako jsou natáhnout si ponožky, ale i obout boty. To totiž také zvládne, stačí jen vyměnit nástavec. Tento malý zázrak je určen k používání jak doma, tak na cestách – díky kompaktnímu provedení ho lze přihodit do tašky, když se chystáte na dovolenou nebo i na pouhou kontrolu u lékaře.

Perfektní dárek pro dědu a babičku

Seniory ve vaší rodině rozhodně neurazí, když najdou pod stromečkem nazouvák. Právě naopak! Knih a oblečení už mají jistě spoustu, co jim chybí nejvíce, je možnost dělat bez obtíží a bolesti činnosti, které pro ně kdysi bývaly samozřejmostí. Když jim věnujete praktického pomocníka a alespoň trochu jim ulehčíte, budou se hned cítit lépe a pochopí, že vám na nich skutečně záleží.

Univerzální nazouvák na ponožky se hodí zvláště teď v zimě

V létě totiž bylo možné chodit po bytě jen v přezuvkách a ven si vzít sandály, do nichž by se ponožky stejně nosit neměly, na věku nezáleží. Nyní je situace jiná a o nachlazení si jistě nikdo koledovat nechce. A navíc, zrovna teď před Vánocemi máte možnost sehnat tento dárek v akci za polovinu. Stačí jen použít při koupi na webu www.chytrepomucky.cz slevový kód “sleva2018” a 50% sleva je vaše – ovšem jen tehdy, pokud budete mezi prvními 100 zákazníky. Prosinec je ale stejně za rohem, a tak není na co čekat. Kód můžete uplatit na obchod@chytrepomucky.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..