sklad

Kompletní vybavení obchodů a skladů od L.L.TRADE s.r.o.

Plánujete otevřít novou prodejnu či sklad? Pak budete potřebovat sehnat vybavení v podobě regálů, stojánků, vozíků, košíků a dalších příslušenství. Na to se specializuje firma L.L.TRADE s.r.o., jejíž nabídku Vám v krátkosti představíme.

Produkty přímo od výrobce

L.L.TRADE s.r.o. je česká firma specializující se na komplexní vybavení obchodů, skladů a hal. Jelikož se jedná přímo o výrobce, nabízí jak klasickou katalogovou nabídku, tak i upravené produkty dle přání zákazníka. Vše přitom za velmi příjemné ceny, které v porovnání se zahraničními produkty vyjdou levněji. Mimo to, firma působí po celé Evropské unii a poskytuje nepřetržitý servis 24/7. Není tak problém domluvit dovoz a instalaci produktů i v dnech pracovního klidu.

Veškeré regálové systémy jsou vysoce variabilní, estetické, praktické a napříč produktovou řadou kompatibilní. Splňují také důležité moderní evropské normy, jako třeba systém managementu jakosti UNI EN ISO 9001:2000, či systém environmentálního managementu UNI EN ISO 14001:2004 aj.

Prodejní regály

Na prodejní regály se kladou vyšší požadavky než na skladové regály, jelikož s nimi přichází zákazník do kontaktu. Stávají se tak součástí firemní kultury. Musí tedy být vizuálně atraktivní a maximálně flexibilní. V nabídce najdete:

  • Gondolové regály – přístupné ze všech stran.
  • Rámové regály – maximalizující efektivitu využití prostoru.
  • Přístěnné regály – díky vysoké univerzálnosti patří mezi nejoblíbenější typ regálů.

Skladové regály

Regály do skladů, hal či zázemí firem, jsou více než po estetické stránce navrhovány s ohledem na vysokou nosnost a mobilitu. Regály v nabídce jsou použitelné pro jakýkoliv druh zboží bez omezení a dělí se na dvě základní skupiny.

  • Lehké skladové regály – ideální pro mezisklad, nebo do zázemí prodejen.
  • Paletové regály – pro velké sklady s nosností až 34 tun.

Ostatní vybavení obchodu

Skladové a prodejní regály nejsou to jediné, co L.L.TRADE s.r.o. nabízí. V katalogu najdete také nákupní a manipulační vozíky, konzole pro uchycení polic, koše na zboží různých velikostí a provedení, vitríny, prodejní pulty, závěsné sítě, úložné boxy a příslušenství jako mincovníky, háčky a trny, drátěný program aj.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..