obývací stěna

Poslední generace obývacích stěn nabízí nejen vysokou variabilitu

Pořizovat si v současnosti obývací stěnu je doslova radost. Jednak je na trhu docela z čeho vybírat a pak také ceny obývacích stěn jsou docela příznivé. To platí také i o poslední generaci stěn, které se vyznačují vysokou variabilitou a velmi příznivou cenou.

Skoro jako zen budhizmus

V jednoduchosti není jen krása, ale také spousta moudrosti. Žijeme v komplikovaném světě, který nás přehlcuje informacemi, a tak alespoň doma potřebujeme trochu nechat svoji mysl vydechnout a zregenerovat. To lze udělat třeba tak, že doma nebudeme mít přeplácaný prostor vším možným, ale tak trochu v duchu zen budhismu, který preferuje jednoduchost, budeme preferovat minimalizmus. K tomu se přiblížíme nejlépe tak, že zvolíme co nejvíce volný prostor a jednoduché tvary. Když ještě zvolíme vhodnou moderní barvu stěny, případně moderní tapety, snadno dosáhneme elegantního vzhledu, který bude vzdušný, snadno udržovatelný a jak bylo uvedeno tak trochu ve stylu zen budhismu.

Moderní, nadčasový a variabilní

Protože jsou moderní obývací stěny složené z modulů, je možné je poskládat do libovolných variant a navíc, na rozdíl od klasických obývacích stěn, je možné k nim dokoupit další moduly. Je tedy jedno, jestli máte malý nebo obrovský obývák velikosti menší haly.

Co se týče vzhledu, tak k baroknímu designu se již asi jen tak někdo vracet nebude, ale k jednoduchým geometrickým tvarům se lidé budou vracet v průběhu dalších let stále dokola.

Milujete jablečné produkty Apple, který založil vyznavač zen budhismu Steve Jobs? Pak se k vám tento nábytek více než hodí.

Bílá barva! Proč ne

Jeden by si řekl, že pořídit si bílou stěnu je divné, ale ono to tak úplně není. Bílá obývací stěna má totiž dvě obrovské výhody. Jednak na nich téměř neuvidíte všudy přítomný prach a pak také vám nebudou pohlcovat okolní světlo, takže budete mít místnost více prosvětlenou. V neposlední řadě bílá barva z hlediska psychologie mimo jiné značí nevinnost, čistotu, osvobození, absolutní svobodu a nové začátky. No a pokud bílou barvu okořeníte do černa laděnou barvou stěny za ní, pak nezbývá říci nic jiného, než že máte skvělý vkus a že vaše obývací sestava bude vypadat úchvatně.

Levné obývací stěny

Díky jednoduchému konceptu moderních obývacích stěn je možné si je pořídit za velmi příjemné ceny. To platí zejména pokud budete nakupovat na webu www.nabytekzakacku.cz, kde většinu obývacích stěn pořídíte za cenu do 10 tisíc korun a navíc si v e-shopu můžete také dokoupit jednotlivé části/moduly stěn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..