Dílenské vozíky jsou nejen praktické, ale zvyšují i efektivitu práce

Někdo by mohl brát dílenský vozík jako naprostou samozřejmost, nad kterou při výběru není třeba moc ztrácet čas, nicméně opak je pravdou, protože se správným vozíkem dosáhnete vyšší efektivity práce. Totiž, pokud si vyberete správný vozík, nebudete muset vy, nebo zaměstnanci, odbíhat od započaté práce a přitom zůstanete plně mobilní. Díky tomu při práci snadněji dosáhnete pracovního flow, který zlepšuje výsledky práce. V neposlední řadě výběr správného dílenského vozíku vám ušetří peníze, které byste museli investovat do nového vhodnějšího vozíku, za předpokladu, že byste vybrali první nevhodný vozík. Jak tedy na to?

Vybíráme dílenský vozík

Vozík by měl mít kolečka, což je logické, ale také by tato kolečka měla být jednak otočná a pak také opatřena brzdou, což ne všechny vozíky na trhu všechny splňují. Rozměry vozíku by měly být přizpůsobené možnostem pracoviště a typu vykonávané práce. Mít velký vozík je fajn, když s ním však překážíte, je to spíše ke zlosti. Zásuvky, pokud je vyžadujete, by měly mít ochranu proti samovolnému otevření, jinak hrozí, že v nestřežený okamžik se vám otevřou a jejich obsah se vysype na zem. Pokud v šuplících budete mít jen nářadí, zas tak moc se nestane, avšak pokud to budou důležité šroubky, můžete mít o zábavu postaráno. Dále neopomíjejte nosnost vozíku. Nářadí samo o sobě sice nemusí být zas tak moc těžké, ale je třeba si uvědomit, že si na vozík dříve či později někdo sedne apod., tak ať se pod ním hned nezhroutí.

Nezapomínejte i na ostatní dílenské příslušenství

Při vybavování dílen nezapomínejte také na vysoce variabilní kovové skříně, do nichž si můžete dávat věci, které nejsou zas tak moc často potřeba, nicméně na pracovišti být musí. Dílenské vozíky přeci jen nepoberou všechno.

Šatní lavice lze také považovat za součást dílenského vybavení. Své využité najdou jak v šatnách, tak i na pracovišti, kde si na nich mohou zaměstnanci odpočinout.

Kde zakoupit dílenské vybavení?

Nejen uvedené, ale i mnohé další, můžete pořídit buď v e-shopu www.nabytek-polak.cz, nebo přímo v prodejně u jednoho z mnoha jejich prodejců, které najdete na webu e-shopu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..