pes s hjackou

E-shop fajnzviratka.cz, ve kterém si každý vybere z jejich široké nabídky

V České republice je chovatelství všemožných druhů zvířat velmi rozšířené, dokonce natolik, že v jistých případech patříme mezi světovou špičku. Aby si každý pro to své zvíře našel nějaké to krmivo a vybavení pro jeho chov, jsou na chovatelské e-shopy kladeny vysoké nároky. Jednou ze společností, která dokáže uspokojit nejednoho chovatele, je společnost Brandtl s.r.o., provozující e-shop fajnzviratka.cz, jenž nabízí tisíce produktů pro psy, kočky, ptáky, plazy, hlodavce a akvarijní rybičky. Pojďme si alespoň v krátkosti představit nejzajímavější a nejprodávanější zboží, které si u nich zákazníci nejčastěji pořizují.

Klece pro zvířata

Zcela logicky klece patří mezi velmi prodávaný artikl, tudíž jen v krátkosti.

  • Klece pro morčata, křečky a ostatní drobné hlodavce – přestože hlodavci patří celkově mezi nenáročná zvířata, najdete v nabídce e-shopu poměrně velké množství druhů klecí. Od těch nejjednodušších až po sofistikované s prolézačkami, mezipatry, žebříky apod.
  • Klece pro ptactvo – zde je nabídka podobná jako u klecí pro hlodavce. Jako perličku uvedeme, že v aktuální nabídce můžete najít i zlatou klec pro andulky a papoušky, případně velikostí podobné ptactvo.

Kloubní výživa pro psy

Docela dost velké množství psů má v závislosti na stupni šlechtění dříve či později problémy s klouby. Mezi nejpopulárnější a také nejprodávanější kloubní výživu patří výživa Alavis 5, obsahující všechny důležité výživové doplňky.

Podestýlka pro hlodavce

Každý, kdo kdy doma pěstoval hlodavce, ví že s podestýlkou to není zrovna moc snadné. To platí zejména u morčat, která jsou schopná ji poměrně dost rychle znečistit. Naštěstí už není potřeba kupovat obyčejné piliny, které se špatně odstraňují z pelíšku a často také zapáchají. Pro moderní pěstitele je tu zákazníky hodně oblíbený produkt Asan Pet Silver, který se vyrábí v 12 a 42 litrovém balení. Jedná se o moderní stelivo obsahující koloidní stříbro, mající antibakteriální a antiseptické účinky. Stelivo se také vyznačuje vysokým stupněm absorpce vlhkosti, díky čemuž se z něj po čase nestane “bláto”. V neposlední řadě se jedná o stelivo vhodné pro alergiky a astmatiky.

Tolik jen v krátkosti k nejprodávanějším produktům, o kterých by se toho dalo napsat mnohem více. Na závěr k dopravě. Ta je zajišťována společnostmi DPD a TOPTRANS, případně si můžete zboží vyzvednout sami na jednom z osmi výdejních míst. Samotných prodejen má pak obchod celkem 15 (4x Praha, 2x Karlovy Vary, Ďáblice – Březiněves, Říčany, Brandýs nad Labem, Litoměřice, Kladno, Kolín, Příbram, Cheb, Teplice).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..