Sedací botníky do předsíně

 

Přestože by někdo mohl jen tak mávnout rukou nad výběrem botníku a koupit více méně to první co ho napadne, tak věřte, že vybrat ten správný botník není zas tak snadné. Nejedná se totiž jen o “dřevěnou krabici na boty”, ale také o designový doplněk, který musí být nanejvýš prakticky navržen. Mimo to, pokud je vás v domácnosti více, pak musíte o to více přemýšlet nad výběrem toho správného. Dnes si představíme sedací botníky, které fungují jako skvělý doplněk ke klasickým botníkům.

Nejsou velké, ale zato sedací a maximálně praktické

Sedací botník už ze své podstaty nemůže být velkokapacitní a pojmout tak 20 párů bot, nicméně nemusíte si díky němu nikde sedat na studené schody nebo balancovat na jedné noze při nazouvání bot. Toto ocení zejména starší, nemocní či méně pohybliví lidé, pro které obouvání může být docela problém.

Pokud máte problém s relativně malou kapacitou sedacích botníků, pak nezoufejte a dokupte si k nim nějaký z větších botníků. Zde si dovolíme menší drobnou radu. Začněte s výběrem většího botníku. Ty Dona-shop.cz neprodává v tolika barevných variantách na rozdíl od sedacích botníků.

Přístup do botníku je klasicky zepředu a pak také seshora. Sedák je totiž možné odklopit nahoru a snadno se tak dostat k třetímu poněkud skrytějšímu úložnému prostoru, kam si můžete uložit krémy na boty, náhradní tkaničky aj. doplňky dle vašeho uvážení.

Nejen v e-shopu, ale i na Aukru

Pokud rádi nakupujete v Aukro shopech, pak vás zajisté potěší, že na Dona-shop.cz najdete mimo klasické e-shopové stránky také na Aukru. V recenzích se pak přesvědčíte, že tento obchod je nanejvýš spolehlivý a není důvod se nákupu u nich obávat.

Nákup na splátky

Přestože botníky a nejsou drahé, máte možnosti si je v e-shopu pořídit na splátky přes Homecredit.

Komplexní doručení

Dona-shop.cz nabízí za příplatek službu České pošty s názvem Komplexní doručení. To znamená, že zboží vám bude doručeno až k vám do bytu, kde bude provedena jeho kontrola a následně po rozbalení i likvidace obalů. Možná se vám to zdá jako zbytečnost, ale pokud uděláte větší nákup, nebo prostě jen nechcete tahat po schodech těžký balík, bude se vám tato služba docela hodit. Do padesáti kil služba stojí 100,-Kč, což je méně než běžný tuzér pro doručovatele za vynesení zásilky až do bytu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..