Hodinky Amenity Airius

Luxusní hodinky, co nahradí šperk

Hodinky Amenity Airius

V dnešní době sice všichni nosíme v kapse telefon, na kterém si můžeme kromě stovek jiných informací přečíst taky čas, ale hodinky jsou pro spoustu žen i mužů stále nezbytným vybavením. Nenosí je jen kvůli času, je to také pěkný doplněk. Některé kousky lze považovat přímo za šperky.

Nádherným šperkem vhodným pro ženy všech věkových kategorií jsou bezpochyby hodinky české značky Preciosa. Pokud bychom měli jmenovat nějakou věc, díky které je Česko v zahraničí známé, bylo by to určitě řemeslné umění a hlavně náš český křišťál. Křišťálové sklo a bižuterie se z Jablonce nad Nisou vyváží už od pradávna. Další z významných českých značek je Preciosa, registrovaná v roce 1915. Za rok jejího vzniku je však považován až rok 1948.

A přesně v tom samém roce se ve Šternberku zrodila značka Prim. Možná je to osud, který tento rok oběma společnostem přisoudil, že spolu jednoho dne budou vytvářet nezapomenutelné projekty. Dnes totiž spolupracují na hodinkách právě pod značkou PRECIOSA. Na kontě mají už sedm různých kolekcí a všechny stojí za to.

Ojedinělé šperky z luxusních materiálů

České křišťály s dokonalým výbrusem, krystaly, kubická zirkonie, perleťový nádech, broušené fasety či výjimečné broušené prstencové okruží z křišťálu Preciosa. To všechno může zdobit vaše zápěstí, když si objednáte hodinky Peciosa. Jedná se o čistě český výrobek lákající kvalitou i cenou. Vzhledem k použitým materiálům a specifickému zpracování jsou ceny více než příznivé.

Nám osobně se líbí kolekce Modern s různými přírodními motivy – Circle, Butterfly, Gepard a Zebra. Je spíš taková hravá, takže pokud si potrpíte na klasický luxus, možná se vám zalíbí spíš kolekce Purity nebo Charm. Hodinky Purity jsou z keramického provedení, takže se nepoškrábou a jsou vhodné na citlivější kůži. Všechny kolekce jsou dostupné v několika barevných variantách a na své si přijdou i muži.

Hodinky Preciosa jsou zajisté také vynikajícím dárkem. Skvěle reprezentují ve společnosti a hlavně jejich nošením dáte najevo, že jste hrdí na to, co v Čechách dokážeme. Více informací najdete přímo na www.eshop.preciosa-hodinky.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..