české peníze

Hledáte slevové kódy? Poradíme kde je hledat

české peníze

Slevové kupóny jsou příjemným zpestřením našich nákupů, které se obecně vzato v naší zemi velmi těší velké popularitě. Konec konců, kdo by nechtěl ušetřit, že. A tak se stalo zcela běžnou rutinou nejednoho nakupujícího, že před odeslání objednávky v e-shopu zkusí najít nějaký ten slevový kupón někde na internetu. Jenže, najít platný kód odemykající slevu, je docela nesnadný úkol. Proč? No, protože vyhledávače neustále upravující své algoritmy často dokáží s výsledky tak zamíchat, že se jeden až nestačí divit. Google umí sice hledat dobře, o tom nikdo nepochybuje, ale i tak vám například díky personalizovanému vyhledávání bude chvíli trvat, než vám začne vracet přeci jen o trochu relevantnější údaje. Jenže, ty vás bohužel dost často zavedou na kupónové weby, které vám budou nabízet neaktuální kódy. O hledání slev na Seznamu raději ani nemluvit. Díky tomu, že Seznam nenabízí tak pokročilé vyhledávání, nemá ani smysl jej pro tento účel používat. Hned na první stránce s výsledky totiž narazíte na odkaz vedoucí na 3 roky starý, a tudíž neplatný, slevový kód. Takže, co s tím? No, je tu jedna možnost.

Téměř tisíc slev na jednom místě

Asi nejjednodušší způsob vyhledávání slevových kódů spočívá v tom, že si do záložek v prohlížeči uložíte váš oblíbený webový portál, jenž se specializuje na slevové kódy. No a když pak nějaký budete shánět, jednoduše web navštívíte a podíváte se na aktuální nabídku slevových kódů. Jedním z takových webů, který stojí za přidání do oblíbených položek je web Kupónovník.cz. Najdete na něm téměř tisíc neustále aktualizovaných slev. Ty si můžete nechat zasílat emailem, nebo je můžete sledovat na Facebooku, takže vám žádná sleva, ať již na nákup nebo dopravu zdarma, již neunikne. A navíc, na blogu Kupónovníku najdete spoustu zajímavých informací a rad k nakupování.

Perlička: Víte, pro který e-shop se hledají slevy nejčastěji? No přeci pro Avon.

Na závěr si vše v jednoduchosti shrňme. Vyhledávat slevy pomocí vyhledávačů je komplikované. Nejjednodušší řešení je přidat si Kupónovník do oblíbených položek. Vždy když pak budete hledat slevu, budete vědět kde začít.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..