Dárky pod stromečkem

Tipy na vánoční dárky pro rok 2015

Dárky pod stromečkem

Protože se Vánoce nezadržitelně blíží, měli by už i zapřísáhlí posledňáčci začít uvažovat nad dárky pod stromeček. Jenže co letos nadělit, aby to bylo originální a předčilo dárky z minula? Obdarovat své milé něčím, co by jim udělalo skutečnou radost není zrovna jednoduchý úkol, o to spíše, když dotyční letos zapomněli napsat dopis Ježíškovi, jež by nás mohl alespoň částečně inspirovat. Nemusíte však házet flintu do žita, máme pro vás několik typů, které zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Pro úchvatné ženy, která umí vykouzlit pravé kouzlo Vánoc

Zástupkyně ženského pohlaví si zaslouží pozornost mužů po celý rok, Vánoce jsou však zcela specifickým obdobím, kdy bychom měli výběru dárků věnovat zvýšenou pozornost. I když jsou si ženy ve většině případu vědomé své laskavosti, pracovitosti, schopnosti a zkrátka své naprosté dokonalosti, budou nade vše rády, když jim tuto pravdu zpečetíme například trofejí Dokonalá žena, jež jim bude jejich výjimečnost neustále připomínat.

Zcela výjimečným vánočním dárkem bude zajisté Růže z Jericha. Tato rostlina je záhadami doslova opředena a vyniká svou originalitou, pro níž vás nikdo nebude podezírat z toho, že jste nákup dárku nechávali na poslední chvíli. Co je nejlepší? Tento dárek bude vhodný pro ženy napříč všemi generacemi. Radost udělá Růže z Jericha jak babičce, tak i mamince nebo mladší sestře.

Co může být krásnějšího, než dárek z čisté lásky? Chcete-li vyjádřit nekonečnou lásku, ale nenacházíte ta pravá slova, vsaďte na dárek pro ženy Perla přání – Láska. Jsme si jistí, že neexistuje romantičtější dárek, než právě tento.

Pro statné muže, jež se nechávají rádi rozmazlovat

I muži rádi naleznou pod vánočním stromečkem nějaký ten balíček. Protože si po těžké práci rádi občas skočí na jedno do hospody, radost jim děláme chladícím půllitrem, díky kterému si budou moct svého žluťáska vychutnat v pohodlí domova. Dědečkovi, jehož celoživotní vášní je houbaření, rozsvítí jiskřičky štěstí v očích houbařský set, který ho navnadí na další houbařskou sezónu. Dalším dárkem, jež dokáže pozvednout mužské ego do nebeských výšin, je i tričko s nápisem Super táta. Obdarovaný se bude doslova dmout pýchou.

Tak co? Už víte, co letos nadělíte pod stromeček?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..