buldog

Proč je důležité krmit granulemi s vysokou výživností?

buldog

Psi nebo kočky s námi tráví spoustu času a jsou našimi oddanými přáteli, ať se děje cokoliv. Oplaťme jim proto jejich lásku tím, že jim budeme dávat kvalitní krmivo s vysokým obsahem správných živin. Může se to zdát jako zbytečnost a někdo si říká, že normální obyčejná krmiva levných značek poslouží stejně. Opak je ovšem pravdou a kvalitní krmivo se na celkovém zdraví vašeho mazlíčka podepisuje daleko více, než byste mohli čekat.

Pro zdravý vývoj

Pro správný a zdravý vývoj je potřeba krmit kvalitními granulemi. Ideální jsou granule s vysokým podílem bílkovin, které pocházejí ideálně z co nejvíce čerstvého zdroje masa. To nabízí například krmivo Taste of the Wild, které v sobě obsahuje velké procento živočišných bílkovin, které jsou původem z bizoního, srnčího, kachního, křepelčího, jehněčího, lososího krůtího nebo kuřecího masa. Komplexní profil bílkovin dotváří přidaná vajíčka.

Pro spolehlivou imunitu

Nejen lidé mohou chytit různá onemocnění a potřebují mít odolnou a silnou imunitu. I zvířata potřebují vitamíny, antioxidanty a další prospěšné látky. Krmivo Taste of the Wild High Prairie obsahuje kromě vysokého podílu pečeného bizona, příměsi jako jsou bylinky, nebo borůvky a maliny. Spolu s rajčatovým mlátem a sladkými bramborami se do těla vašeho domácího mazlíčka dostávají všechny potřebné látky pro udržení a maximální odolnost imunitního systému.

Pro co nejdelší život

Kvalitní krmivo ovlivňuje délku života. Souvisí to právě s výše uvedeným zdravým vývojem, který je důležitý pro vytvoření silných kostí a kloubů, a se spolehlivou imunitou, která zabrání aby docházelo k oslabování organismu nemocemi nebo jinými potížemi. Taste of the Wild pro kočky umožní, že tu s vámi vaše milovaná kočička zůstane třeba o něco déle. Správnou výživou se tak odměníte za lásku, kterou nám naši mazlíčci dávají a umožníte jim prožít spokojený, kvalitní a dlouhý život.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..