Diář

Reklamní diáře za minimální náklady

Diář

Helma 365 je největším českým nakladatelstvím a jako své poslání si tato společnost vytyčila šířit více inspirace, krásy a radosti v každém z 365 dnů v roce. To úspěšně činí prostřednictvím svých kalendářů a diářů již přes dvacet let a svou činností již ohromila řadu zákazníků z řad reklamních agentur a dalších firem, včetně maloobchodů, jenž pořizují kalendáře a diáře coby své reklamní předměty.

Diáře jsou nepostradatelnou součástí každodenního života téměř každého z nás. Ale není diář jako diář! Nakladatelství Helma 365 ví, že rutina všedního dne dokáže někdy pořádně unavit, a proto přichází s originálními diáři a záznamníky, které šeď všedních dnů nepochybně zaženou. Helma 365 myslí opravdu na všechno, a proto je vnitřní obsah diářů propracovaný do poslední maličkosti a stejně tak i desky každého záznamníku jsou pokaždé zaručeným originálem. A co více? Každý povrch desek diářů je jako stvořený k reklamním ražbám a potiskům. V nabídce jsou diáře koženkové sešívané i nesešívané, dále diáře s gumičkou i diáře kapesní. Skvělým strážcem každého tajemství se také mohou stát zápisníky.

Co na srdci, to na obálce

Nebylo by to nakladatelství Helma 365, aby nepřišlo s něčím novým, proto nabízí službu s výstižným názvem “Co na srdce, to na obálce”. Každá firma si totiž přeje být jedinečná a chce zaujmout cílové zákazníky na první pohled. To se jim povede právě díky originálním diářům, blokům a záznamníkům za minimální náklady. Prostřednictvím služby, kterou nakladatelství Helma 365 nabízí, má firma možnost realizovat své myšlenky a poslání již na deskách diářů a záznamníků a to rovnou přes celou plochu obalu tak, aby bylo všem hned na první pohled jasné, oč firma usiluje.Poslání firmy tak bude zjevné na první pohled a záznamníky i diáře se stanou originálním reklamním nosičem.

Svěřte se do rukou nakladatelství, jehož modlou je inovace, změna, spolehlivost a v neposlední řadě také odlišnost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..