květina v zimní zahradě

Zimní zahrady – snadno, rychle, na zakázku

květina v zimní zahradě

Žádné bydlení není nafukovací, ale když na to přijde, nabízí se hned několik možností, jak obytnou plochu efektivně rozšířit. My jsme se zaměřili na konstrukci, která dá vašemu obydlí úplně nový charakter – říká vám něco zimní zahrada? Moderní architektonický prvek snoubí funkčnost s elegancí a poskytne vám perfektní zázemí s letní atmosférou po celý rok.

Zimní zahrada je prosklená konstrukce, která má mnohostranné využití. Většina lidí si ji pořizuje právě kvůli rozšíření stávajícího obytného prostoru, nicméně skvěle poslouží i pro pěstování rostlin. Ideální je kombinace obojího – není nad relaxaci v harmonickém prostředí plném zeleně a romantickém výhledu na zasněženou zahradu. Samozřejmě nesmí chybět ani vhodně zvolený zahradní nábytek a rázem se ze zimní zahrady stane jedna z nejútulnějších částí vašeho bydlení. Budete v ní rádi trávit čas a provádět aktivity, které byste jinak v chladných měsících dělat nemohli.

Dejte si však dobrý pozor na výběr firmy, které výrobu zimní zahrady svěříte. Méně kvalitní konstrukce trpí horší regulací teploty, a proto je nezbytné dodržení přísných technologických postupů a využití vhodných materiálů. Pamatujte, že v zimní zahradě nesmí docházet k prudkým výkyvům teplot, ať už dej o ochlazení nebo přehřívání.

V souvislosti se zimními zahradami stojí za zmínku brněnská společnost ABEV s.r.o., která má s výrobou dlouholeté zkušenosti. Firma působí zejména v Brně a okolí, ale přijímá zakázky i ve všech ostatních částech České republiky. Garancí kvalitního provedení jsou špičkové komponenty od vyhlášených dodavatelů jako Schüco, Jansen a Heroal.

Společnost ABEV, to nejsou jen zimní zahrady, ale komplexní kovovýroba Brno, která zahrnuje výrobu ocelových konstrukcí (světlíky, schodiště), fasádní prvky a kovové fasády, terasy, vstupy do budov, prosklené střechy, showroomy a obchodní haly.

Tak co vy na to? Dopřejte si zimní zahradu, kterou vám budou sousedé závidět – profesionálové z Brna pro vás vytvoří dokonalou konstrukci libovolného tvaru a dispozic. Nevěříte? Podívejte se na reference na www.abev.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..