karaoke

Karaoke texty, DVD, sady, mixy a příslušenství na jednom místě

karaoke

Karaoke je velmi atraktivní zábava, která má nesmírně populární oblibu v Japonsku, odkud se zřejmě i rozšířila do celého světa. Podstata je velmi jednoduchá – do ruky si vezmete mikrofon, pustí se hudba a vy zpíváte za pomoci textu, který před vámi běží na obrazovce. Stanete se tedy na chvíli hvězdou a současně i bavičem. Pokud chcete pro svou rodinu či partu přátel připravit neobyčejně zábavné chvíle, začněte o nákupu karaoke přemýšlet. Pro začátek vám prozradíme, co vše je potřeba koupit a kde je to možné nejvýhodněji.

Potřebovat budete

  • Mikrofon – nejlépe bezdrátový, aby se mohli zpěváci pořádně rozvášnit
  • Systém s přijímačem zvuku z mikrofonu
  • Počítač či televizi po zobrazování textů
  • Mixážní pult – ten je třeba hlavně pro provozovatele karaoke v barech, kteří chtějí větší efekty. Pro domácí použití není důležitý.

Dobrá zpráva je, že do karaoke není potřeba investovat mnoho peněž. Nejlevnější sada, která obsahuje dokonce 2 bezdrátové mikrofony a kvalitní bezdrátový systém s přijímačem, vás bude stát pouhých 1 599 Kč. Za tuto cenu ji koupíte v obchodě www.karaoke-zabava.cz, kde najdete veškeré karaoke příslušenství pro domácí i profesionální použití.

Pozor na výběr skladeb

Říkáte si, že ve výčtu seznamu potřebných věcí něco chybí? Máte samozřejmě pravdu – koupit je třeba ještě kvalitní karaoke písně. Jejich výběr musíte podřídit tomu, jaké písničky a interprety mají lidé, pro které tuto zábavu chystáte, rádi.

Koupit je možné jednotlivé skladby zvlášť, a nebo vsadit na karaoke DVD, která obsahují mix oblíbených písní. Doporučujeme DVD Karaoke set 4 kompilací – Červeňák (koupíte na karaoke-zabava.cz), který obsahuje 56 skladeb – nechybí mezi nimi notoricky známé hity jako: ŠŠŠ šepotám, Černý brejle, Kávu si osladím, Už nejsem volná, Tereza a třeba i folková píseň Zafúkané či hit Poupata od Michala Davida.

V obchodě karaoke-zabava.cz nabízí speciální karaoke texty i pro seniory v podobě oblíbených dechovek. Pro dívky, které se touží stát pěveckou hvězdou je tu karaoke DVD Královny popu. Novinkou v sortimentu jsou výběrová DVD interpretů: Olympic, Těžkej Pokondr, Kabát, Michal David, a Karel Gott.

Je možné si nechat sestavit i karaoke DVD na přání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..