Malý pejsek

Pestrobarevné obojky a vodítka Red Dingo budou vašemu pejskovi slušet

Malý pejsek

Obojky a postroje s nápaditými vzory, které budou psovi slušet, a ke kterým jsou k dispozici i nádherná vodítka? Není problém. Určitě si vyberete v nabídce vodítek pro psy, postrojů, obojků, identifikačních známek, pláštěnek a pelíšků Red Dingo. Ještě jste o nich neslyšeli?

Red Dingo je známá australská značka vyrábějící potřeby pro psy. Typické jsou hravé a pestré vzory obojků pro psy, které jdou nakombinovat s postrojem nebo vodítkem. Nejde pouze o praktické věci, jsou pro většinu pejskařů i módním doplňkem. Kromě jejich funkčnosti by se nám tedy měly líbit a pejskovi ladit se srstí. Pokud chcete výrobky, které nejen krásně vypadají, ale jsou bytelně zhotovené a dlouho vydrží, určitě si na tuto australskou značku vsaďte. Má dokonce i některé výrobky pro kočičky.

Hlavní přednosti Red Dingo obojků pro psy jsou bytelné provedení a praktické zapínání, samozřejmě i pestré barvy a originální motivy. Pejskaři zajásají nad barevně sladěnými sadami, ale především ocení komfort pro pejska. Zakončení nylonového popruhu je u všech obojků pod takovým úhlem, aby psa nedřel a byl maximálně pohodlný. U kroužku z nerezové oceli se nemusíte bát, že by zabarvil srst psa, což se někdy u nekvalitních obojků stává. Obojky i vodítka pro psyjsou stálobarevné a odolné, vydrží krásné mnoho let.

Praktickou vychytávkou u Red Dingo obojků pro psy je typická spona ve tvaru kosti, která není příliš velká, přitom je pevná a dekorativní. Nemusíte se bát, že se jen tak rozbije, nebo začne rozepínat v nejméně vhodnou chvíli, jako tomu bývá u jiných obojků s tímto druhem spony. Výběr je široký pro psy malé i velké, obojky se liší šířkou, obvodem a vodítka zas velikostí připínací karabinky. Zkrátka si vyberete, ať máte jakékoliv plemeno pejska.

Barvy a motivy jsou u obojků a vodítek Red Dingo opravdu pestré a každý si vybere. K nejoblíbenějším motivům patří srdíčka, puntíky, pacičky nebo vlajky. Praktickou věcí jsou reflexní obojky, které přispívají k větší bezpečnosti. Při dopadu světla dochází k výraznému odrazu od reflexních ploch na obojku. Díky tomu budete nejen originální, ale i dobře vidět v šeru a ve tmě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..