Recenze Tangle Teezer

V poslední době se mezi ženami začal poměrně dost objevovat nový profesionální kartáč na vlasy s názvem Tangle Teezer, který se dostal po sociálním sítích i k nám a tak jsme ho pořídili a vyzkoušeli.

Jak rozčesat zacuchané vlasy?

Tangle Teezer je specialista na zacuchané vlasy a to jak mokré ta i na suché. Hřeben jsme vyzkoušeli na ženě s dlouhými vlasy, která má poměrně dost problémů s jejich rozčesáváním. S tímto hřebenem rozčesávání šlo o poznání lépe. Mimo to, díky relativně měkkým štětinám se zakulacenou špičkou se podařilo pokožku hlavy také poměrně dobře promasírovat.

Jak vypadá?

Kartáč je z hlediska ergonomie navržen tak, aby se vám snadno držel. Na obrázcích působí moderním designem, bohužel v realitě pak díky dutému plastovému tělu poněkud lacině, což si tento kartáč opravdu nezaslouží. Na druhou stranu se dá alespoň sehnat v několika barevných provedeních a navíc, pokud ho budete nosit sebou v kabelce, tak díky nízké váze nebudete ani vědět, že ho máte. Mimochodem pro nošení v kabelce se dělá speciální verze, která má víko na ochranu štětin.

Kolik stojí?

Kartáč Tangle Teezer se dá na internetu sehnat jak za 400,-Kč, tak i za příjemných 189,-Kč.tangle teezer

tangle teezer

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..