Špičkový holící strojek jako skvělý tip na vánoční dárek pro muže

infoPřestože si někteří muži pyšně pěstují plnovous, většina jich pořád preferuje dohladka oholenou tvář. Jak jí ale dosáhnout bez podráždění, rychle a pohodlně? Odpovědí je pánský elektrický holící strojek, který je k pokožce šetrný a zanechá ji hladkou a jemnou. Jedním ze špičkových výrobků vyšší kategorie je holící strojek Philips YS534/17, který má své nesporné přednosti.

Tři hlavice v jednom balení

Philips YS534/17 je bateriový holící strojek s frézkovým systémem hlavice, konkrétně se dvěma rotujícími kotouči. Jednou z jeho největších výhod je to, že spojuje možnost péče o celé tělo díky dalším dvěma nástavcům, z nichž jeden se hodí pro zastřihování kníru či kotlet a druhý oceníte při úpravě například podpaží nebo intimních partií. Díky tomu si vystačíte bohatě s jedním přístrojem. Tělo strojku má kvalitní konstrukci a je voděodolné, což umožňuje jednak snadnou údržbu opláchnutím pod vodou, a především také možnost mokrého holení, které je ještě šetrnější k pokožce. To je velmi dobrá a ceněná funkce.

Výkonná baterie a příjemný tvar

Baterie strojku je plně nabitá za 1 hodinu a slibuje až 40 minut výdrže, což je více než dost. Dobrá je i informační LED dioda, která včas upozorní na potřebu dobití. A při spěchu se hodí také funkce rychlonabíjení. Malou nevýhodou je trošku hlučnější provoz, ale to se dá tomuto jinak skvělému holícímu strojku jistě prominout. Jeho hmotnost je 0,3 kg, což také není nejméně, ale to je zase spíše o zvyku. Výměnou za to nabízí velmi dobrou ergonomii, takže se pohodlně drží a dobře se s ním pracuje. Především na cestách se pak určitě bude hodit praktické a pěkné pouzdro na strojek, které je součástí balení.

Pánské holící strojky Philips jsou známy svou kvalitou a tento model je právem špičkou ve své kategorii, nedá se mu téměř nic vytknout. Hledáte-li tedy vánoční dárek pro muže, pak bude jistě dobrou volbou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..