Moderní doba přináší výhodné internetové peněženky. Už ji také máte?

12502-skrill-moneybookers.svgV dnešním světě se vše neustále zrychluje a je tak jasné, že své místo na slunci si získává vše, co usnadňuje a urychluje i naše konání. Proto jsou velmi oblíbené a čím dál více využívané také internetové peněženky, které umožňují rychlé a bezpečné převádění finančních prostředků. Ve virtuálním světě je to skvělý pomocník, který si zaslouží pozornost, ať už kvůli platbám v e-shopech nebo především při převodech financí na online sázkové kanceláře. Tou nejpopulárnější internetovou peněženkou v Česku a na Slovensku je Skrill, dříve Moneybookers. Už jeho výhody využíváte i Vy?

Jak funguje internetová peněženka Skrill?

Základem je vytvořit si jednoduchou registraci. K využívání služby pak potřebujete pouze svou e-mailovou adresu. Ta Vám společně s heslem, které si sami zvolíte, bude sloužit k přístupu k Vašemu účtu a spravování peněz. Přes Skrill následně můžete posílat peníze obchodníkům a dalším uživatelům Skrillu po celém světě nebo samozřejmě také své peníze vybírat. K tomu navíc můžete využít jak převod na Váš bankovní účet, tak i kreditní kartu Skrill, kterou na vyžádání dostanete. Na Vašem účtě máte vždy přehledné informace o pohybu peněz a můžete si je i vytisknout v tabulkách. Nemusíte se bát ani toho, že byste něčemu nerozuměli, celé stránky Skrill jsou v českém jazyce a k dispozici je také technická podpora ve 12 jazycích. Další služby jako posílání SMS a faxů jsou už jen příjemným bonusem navíc. Registrace je zdarma, stejně jako platby v obchodě a příjem peněz. Pouhým 1% je pak zpoplatněn vklad financí, ale to maximálně do výše poplatku 10 EUR.

Jaké výhody má tento systém plateb?

Především je to jeho jednoduchost, rychlost a bezpečnost. Díky Skrillu nemusíte vyplňovat zdlouhavé formuláře u každé transakce a tím získáte maximální pohodlí při všech činnostech. Posílání a přijímání peněz přes tento systém probíhá v reálném čase a peníze jsou na účtě adresáta v řádu desítek vteřin. Díky tomu například nemusíte přerušovat svou hru, ale jednoduše a rychle si dobijete další kredit. Vše je samozřejmě naprosto bezpečné. Oproti používání kreditní karty nemusíte sdělovat adresátovi finančních prostředků žádné citlivé údaje, Skrill tady funguje jako prostředník. Pro všechny transakce jsou používány nejmodernější zabezpečovací metody, které jsou minimálně stejně spolehlivé jako u bankovních institucí.

Moderní doba si žádá moderní přístup a právě toho se drží i stále oblíbenější internetová peněženka Skrill. Díky ní můžete pokračovat ve hře nebo platit a přijímat peníze naprosto bezpečně a snadno. Tak co, půjdete také s dobou?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..