Luxusní zapalovače a další kuřácké potřeby jako skvělý tip na dárek pod stromeček

infoZippo – to je pojem, který bezpochyby znají nejen všichni vášnivý kuřáci. Tyto legendární zapalovače neztrácí na oblibě a už celá dlouhá desetiletí patří na špici popularity. Proto jsou také skvělou volbou v případě, že chcete někoho obdarovat dárkem, který potěší. Každý kuřák si jistě pyšně připálí pravým Zippem, ať už v benzínové nebo plynové formě. A je to také výborný prostředek pro reklamu. Zapalovače s potiskem loga jsou praktickým dárkem, který rozšíří povědomí o vaší firmě. Vždyť jako reklamní předmět se tímto způsobem poprvé „Zipáče“ použily už v polovině 40. let. Sháníte-li tedy skvělé dárky nebo reklamní předměty, pak se podívejte na stránky www.potrebykuracke.cz, kde najdete běžné i luxusní kuřácké potřeby.

Vše pro kuřáky

V e-shopu pražské firmy ATC distribution najdete nabídku zapalovačů Zippo, kterých je společnost výhradním obchodním zástupcem v České republice a na Slovensku. V katalogu ale nechybí ani další známé značky Royce, Remo, Tycoon, Silver Match, IMCO a další. K mání jsou jak obyčejné jednorázové plynové zapalovače, které se velmi často používají pro reklamní potisk, tak i plnící plynové varianty nebo benzínové zapalovače. Luxusním dárkem jsou pak kromě Zippa například elegantní zapalovače Lucca di Maggio s piezo-elektrickou jiskrou. Samozřejmě tu ale najdete i další kuřácké potřeby jako popelníky, tabatěrky, vodní dýmky se speciálním tabákem, šlukovky, klasické dýmky, obaly na zapalovače, balíčky na cigarety, pouzdra na tabák i tabák samotný, odřezávače na doutníky a jiné zboží. Perfektním tipem na dárek třeba právě teď před Vánoci jsou pak elegantní sady kuřáckých potřeb, které dýchají luxusem a obdarovanému ukáží, jak moc vám na něm záleží.

V případě, že chcete využít produkty jako reklamní předměty, tady vám přímo zařídí potisk podle vašeho přání. Tak neváhejte a vybírejte. Zapalovače Zippo a další potřeby se jistě uplatní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..