Co nesmí chybět v povinné školní výbavě dítěte?

Lepenkový kufříkLéto se nezadržitelně blíží ke svému konci a pro mnohé rodiny to znamená jediné – začátek dalšího školního roku. Regály a pulty obchodních domů se již před nějakou dobou zaplnily školními potřebami a tak jistě žádný rodič školou povinného dítěte nezapomíná na nákup pomůcek. Součástí povinné školní výbavy jsou i lepenkové kufříky a složky, na které vám přinášíme zajímavý tip. Je jím společnost Kazeto s.r.o., ryze český výrobce lepenkových produktů, který má velmi dlouhou tradici a hledí především na kvalitu, ale také design.

Škola volá

školí deskyLepenkové kufříky děti využívají v hodinách výtvarné výchovy, nebo přesněji po nich, kdy si do kufříku uloží své výtvarné potřeby. Naše generace i generace před námi bezpochyby zná klasické nýtované dětské kufříky s uchy, kam se vejde vše potřebné a nic se neztratí. A ani další nastupující generace na této klasice jistě nebudou nic měnit, vždyť lepenkový kufřík je tak praktický a zároveň hezký. Je ale třeba dbát při výběru na jeho kvalitu. Přestože jde o lepenku, musí toho hodně vydržet, vždyť dětské zacházení je mnohdy celkem náročné. Stejně praktické pak jsou i školní složky, do kterých si děti uloží sešity. Žádné hození jen tak do aktovky, kde se sešit mezi dalšími věcmi pomačká! V tvrdém obalu z lepenky bude v bezpečí a i jeho rohy se ochrání před ohnutím. To budou mít učitelé jistě radost.

Tradice a kvalita v mnoha tvarech

Lepenkový kufříkKromě povinné výbavy do školy nabízí firma Kazeto s.r.o. mnoho dalších výrobků a to nejen pro děti. Milovníky retro stylu určitě nadchnou nýtované kufry pro dospělé, všem je pak určen sortiment designových a praktických úložných prostor do domácnosti i kanceláře. Hlavní předností této společnosti je fakt, že jde o čistě české výrobky a navíc je každý z nich až z 80 % tvořen lidskou rukou, která do něj vloží svou péči. Česká ruční výroba je kvalitní, což dokazuje tradice této firmy začínající již v roce 1925. Jen opravdu výjimečné výrobky se dokáží udržet na trhu takovou dobu, takže rozhodně neváhejte, až budete vybírat svým dětem výbavu pro nadcházející školní rok. Pro inspiraci se již teď můžete podívat na stránky www.kazeto.cz.

Kufřík KrtečekDům na hraní

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..