Recenze nakupování na webu eReading.cz

Elektronické knihy se konečně začaly objevovat ve větších množstvích, takže se již konečně vyplatí koupit si nějakou tu elektronickou čtečku knih. Díky bohu vydavatelé pomalu zjišťují, že je rozumné knihu vydat jak v papírové, tak elektronické podobě. Má to totiž pro ně spoustu výhod. Jedné z nich se říká tzv. long tail, na kterém se dá dnes slušně vydělávat. Lond tail, česky dlouhý ocas, je v jednoduchosti o faktu, že uložená elektronická data nezabírají “žádné místo”. Nemají žádnou dobu expirace a díky faktu, že prodejny elektronických dat (hudba, knihy, programy aj.) jsou v podstatě automaty na peníze, o které se stačí starat snad jen tak, že do nich přidáváte novinky, mohou nabízet extrémně širokou paletu zboží. Přitom se vám vyplatí mít v datovém skladě i data, která si koupí třeba jen 10 lidí za 100 let. Tolik v jednoduchosti k long tailu, o kterém se papírovým knihám může jen zdát.

Takže, konečně jsme v době, kdy se již začíná i na českém trhu objevovat velké množství českých e-knih. Otázka je, kde si takové knihy pořídit. Jedním z dobrých a bezproblémových obchodů je eReading.cz, který se postupně rozrůstá a patří na našem trhu k leaderům. V nabídce mají i vlastní čtečku knih, takže pokud chcete mít ovládání knihy v češtině, pak si jí určitě kupte. Netvrdím, že je čtečka nejlepší, ale to v recenzích nevychází ani jedna. Dokonce ani Knidle od Amazonu nemá bůhví jaké extra pozitivní recenze. Pokud máte tablet, můžete si e-knihy číst na něm.

Zpět k eReadingu. Jak již bylo uvedeno, je obchod zcela bezproblémový a komunikující. Knihy si můžete zakoupit běžně ve formátech PDF, MOBI a ePub, což bohatě vyhoví drtivé většině čtenářů. Platit můžete přes PayPal,  kreditní karty, eKonto, dobitím kreditu, nebo klasicky převodem. Doufejme, že se nabídka platebních bran časem také rozšíří.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..