Nový sexshop zaměřený na ženy nabízí spoustu lákadel

Článek je určený pro starší 18ti let.

Díky určité anonymitě objednávání přes internet se zejména v poslední době velmi rozrostl počet internetových sexshopů, které na rozdíl od kamenných jsou schopny nabízet zboží za velmi zajímavé ceny a když víte jak, tak i zcela anonymně.

Pokud vám hlavou vrtá případná anonymita, tak věřte, že to není zas takový problém. Česká pošta nabízí ne moc často známou službu Poste restante, která dává možnost vyzvednutí zásilky zcela anonymně. Využití této služby je velmi jednoduché. Místo ulice uvedete text “Poste restante”, přičemž jméno lze uvést svoje, nahrazené případně heslem. Město však vyberte to správné. Pozor na to, že pokud máte ve vašem městě více pošt, tak nezapomeňte vybrat její správné PSČ, jinak budete muset proběhnout všechny pošty ve městě a balík si najít. Pokud totiž pošlete něco Poste restante, tak pošta balík jen přijme, avšak nebude se jej nijak snažit doručit, konec konců nebude kam. Dokonce ani nedostanete informační SMS.

Takže nyní již víte, jak si objednat lechtivé zboží ze sexshopu tak, aby o něm nikdo nevěděl. Samotný balík je vždy zabalen diskrétně tak, aby nebylo poznat co v něm je. Proto, také sexshopy nemají v názvu uvedeno sexshop, ale obyčejný název firmy.

Co si vlastně můžete v Sexshopu pro ženy pořídit za hračky?

Nabídka e-shopu Sexshop pro ženy, je relativně podobná většině ostatních e-shopů, ona totiž většina zboží v sexshopech je určená spíše pro ženy, takže proto ta relativní podobnost. Rozdíly tu však najdete. Předně nízké dopravné ve výši 49,-Kč, které nad objednávku přesahující 999,-Kč neplatíte žádné. Pokud jste z Prahy, můžete si zboží vyzvednout po předchozí domluvě bez nutnosti platit dopravu. Mimo to, ke každé objednávce dostanete kondom nebo lubrikační gel zdarma, pokud objednávka přesáhne 1.999,-Kč dostanete erekční kroužek nebo venušiny kuličky zdarma. Co jste si vybrali nezapomeňte napsat do poznámky při dokončování objednávky v košíku.

Dva tipy na nákup

Pokud ještě nemáte doma vibrátor Lelo, určitě ho vyzkoušejte. Jedná se o moderní druh vibrátoru, který je střední velikosti, ergonomického tvaru s šesti stimulačními módy. Tvar je navržen tak, aby vyvolal mnohem intenzivnější pocity a dovolil zkoumat svůj bod G nebo si hrát s klitorisem.

Druhým tipem jsou dámské feromony Andro Vita, které rozvášní vašeho partnera, nebo někoho na koho si děláte zálusk. Feromony jsou rozhodně něco, co byste neměli podceňovat, protože je partner vnímá, byť si to vědomě nemusí uvědomovat. Zkuste je a uvidíte sami.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..