Natěrači a malíři z celé České republiky a Slovenska pohromadě na jednom místě

Přestože, většina lidí si doma asi vymaluje radši sama, než aby platili nějakému řemeslníkovi, je lepší si na vymalování přeci jen nějakého odborníka pozvat. A to i v případě, že nechcete vymalovat doma nějak komplikovaně. Ono dnes vybrat a namíchat správnou barvu není tak úplně zcela jednoduché a tak se může stát, že za rok se vám nová barva může začít sloupávat apod. Mimo to řemeslník, který se malováním interiérů živí, vás může včas varovat před chybami ve vašem výběru. Každý z nás není vystudovaný malíř pokojů, nebo architekt, a tak se není čemu divit, že při malování se udělá spousta zbytečných chyb, které zejména v dnešní době mohou stát dost peněz. Firmy naštěstí vědí, že malířské práce je lepší přenechat profesionálům.

Nejčastější chyby laiků

malovani-bytV posledních letech se velmi rozmohlo používání velmi sytých barev, které působí na psychiku velmi teple a často i příjemně. Bohužel co již lidi nevědí, že syté tmavé barvy vyvolávají pocit padání stěn. Často také laikové nevědí je, že šikmé plochy v půdních vestavbách je lepší vymalovat bílou barvou, která již tak malý prostor nebude zmenšovat, jako tmavší barvy. Takových různých psychologických fíglů je mnohem více a je tedy logické, že si ne vždy sami můžete vybrat to nejvhodnější.

Další častou chybou v malování, jsou rohy. Ty umí správně vymalovat z řad amatérů jen ti více šikovnější. Nevěříte? Jen si vzpomeňte, jak pracně jste doma dodělávali rohy. Pokud používáte bílou barvu, tak se to ještě nějak dá udělat, ale v případě sytých barev, které se často na každé stěně používají jiné, je správné vymalování rohů dost náročné.

Kde tedy sehnat profesionální malíře?

Ve výčtu chyb, které dělají laikové vy se dalo pokračovat dále, ale to není předmětem toho článku. Cíl článku je totiž upozornit na velmi zajímavý web, který sdružuje natěrače a malíře z celé České republiky a Slovenska přehledně na jednom poptávkovém webu www.maliri-nateraci.com. Zde můžete vyplnit jednoduchý nezávazný poptávkový formulář, nebo můžete přímo zavolat na zelenou linku (pro ČR: 840 840 600, pro SR 0696 851992) a domluvit si malování bytů nebo jiné doplňkové služby, mezi které patří štukatérství, natěračství, tapetování, nátěry fasád, dekorativní úpravy stěn a mnohé další. Není tedy nic snadnějšího, než využít tento jedinečný web, kde se sdružují nejen malíři pokojů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..