6 skvělých tipů na netradiční dárky pro muže

Pokud si lámete hlavu nad tím, jaký koupit zajímavý dárek pro dědu, otce, bratra, manžela zkrátka pro muže, pak pro vás přinášíme pár zajímavých tipů na dárky, které určitě zaujmou a potěší. Výběr vychází z toho, že všichni muži jsou v zásadě hračičkové a to často i s tituly delšími než je jejich jméno. Takže si pojďme pár zajímavých tipů ukázat.

1. Pokud obdarováváte muže samotáře, určitě ho zaujmete golfem na WC, s kterým se rozhodně nebudou nudit ani ostatní pánové tvorstva. Golf na WC se skládá z dvou míčků, podložky, jamky, praporku a visacího nápisu na kliku, upozorňující případné návštěvníky záchodu, že musí vyčkat konce hry. Golf lze velmi snadno složit a umístit na místo, kde nebude překážet. Stejně tak lze golf hrát nejen na záchodě, byť je pro něj určen.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=RDcqc7BvQuI

2. Další skvělý dárek, kterým potěšíte zejména pány, kteří si sami vyplňují daňové přiznání je toaletní papír daňové přiznání, s kterým si můžete konečně vytřít sedací část svého těla. Je to ideální pomocník pro naštvané muže, kteří stejně jako každý rok musí platit daně státu, který o ně stejně v nějaké arbitráži přijde, nebo zmizí v nenávratnu v nějakém hlubokém tunelu.

3. Jako další dárek, kterým potěšíte nejednoho muže je RC model auta Hummer. Auta na dálkové ovládání milují snad všichni muži, proto je doporučeno kupovat tento malý model ve více kusech. Protože, pokud koupíte takový model třeba pro syna, může se snadno stát, že si s ním začne hrát hlavně tatínek.

Jak již bylo zmíněno, model je malých rozměrů (délka 11 cm), takže nehrozí nějaké přehnané karamboly jako s většími autíčky na dálkové ovládání.  Balení obsahuje krom modelu, vysílačku ve tvaru volantu (bez baterií 4x AA), anglický návod, akumulátor v autíčku a anténu.

4. Pro pány kuřáky můžete koupit třeba vodní dýmku Aladin Evolution Koufy. Tato 43cm vysoká vodní dýmka je opatřena jednou hadicí, keramickou korunkou, talířkem, sítkem na korunku a kleštěmi na uhlíky. Díky nízké ceně, v porovnání s ostatními, se dýmka hodí spíše pro začátečníky, nebo kuřáky, kteří nechtějí za dýmky platit tisíce korun a přesto si doma chtějí vychutnávat lahodný dým ochlazený ve vodní lázni.

5. Pátý dárek, který jsme vybrali, se na první pohled nehodí moc pro muže, určitě s ním zabodujete. Zejména pak u technicky smýšlejících mužů nebo manuálně nenadaných jedinců, kteří neumí nastříhat papír bez okousaných okrajů. Tím skvělým dárkem, jsou fantastické nůžky s laserem, který promítá na stříhanou plochu vodící linku. Nemusíte nikde nic kreslit, tečkovat, ohýbat či jinak upravovat stříhanou plochu, která takovým to zásahem je často znehodnocena.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=V12-AbkmSAY

6. Posledním doporučeným dárkem pro muže je dárek vlastní karikatury. Pokud se obdarovávaný rád zasměje na svůj účet, zkuste mu nechat vyrobit legrační karikaturu. Jak na to? Jednoduše. Po zaplacení stačí emailem poslat fotografii s popisem osoby (koníčky, zaměstnání, stručná charakteristika osoby), kterou chcete karikaturovat. Nejpozději do 10ti pracovních dnů vám domů dorazí kresba ve formátu A3 od profesionální malířky.

Pokud se vám nabízené dárky nezamlouvají, můžete si vybrat z desítek dalších originálních dárků pro muže přímo v e-shopu obchod-s-darky.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..