Prokeeper.cz – ten pravý fotbalový e-shop

Je jedno, jestli jste fanoušek fotbalu, který podporuje svůj oblíbený tým, nebo fotbalista běhající po hřišti. Protože vždy budete potřebovat oblečení a jiné doplňky, které Vás pomohou odlišit od ostatních. Jedním ze základních způsobů identifikace se se svým hráčským týmem je společné týmové oblečení. Toto oblečení je velmi důležitou součástí, která, je-li správně vybraná, může psychicky podpořit jak Vás, tak všechny ostatní členy týmu. Pokud hledáte ten správný dres, fotbalové míče, nebo pro víkendový zápas v tělocvičně sálové kopačky, máme pro Vás zajímavý tip na e-shop, který rozhodně stojí za návštěvu.

Každý si vybere

Prokeeper.cz, je nový moderní e-shop z Mostu, který se specializuje na prodej fotbalových potřeb. Zejména pak na kopačky, brankářské rukavice, fotbalové dresy, fotbalové míče, teplákové soupravy, sportovní tašky a mnohé další pro fotbalisty důležité doplňky, značek jako NIKE, ADIDAS, LOTTO, LEGEA, SELECT a další, bez kterých by fotbal nebyl tím skvělým sportem. Pro malé fotbalisty je připravena sekce “junior”, v které je připraveno několik desítek doplňků pro juniorské fotbalisty. U většiny nabízeného zboží je možné si jej nechat opatřit vlastním číslem, nebo jménem. Díky tomu budete mít jedinečný sportovní doplněk, který Vás odliší. Zboží, které je takto možné nechat potisknout je označeno žlutým symbolem IN. A nemyslete si, že potisknout lze jen dresy. Tisknout lze třeba na rukavice, tašku apod.

E-shop je z Mostu, kde je také možné si zboží osobě vyzvednout, nebo navštívit vzorkovou prodejnu. Pro ostatní pak platí, že při objednávce nad 2.000,-Kč je doprava po celé ČR zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..