ELEVEN sportswear – český renomovaný výrobce sportovního oblečení

Moderní sportovní oblečení není již dávno pouhým nosičem reklamních poutačů. Je i zároveň funkčním oblečením, které odvádí od těla pot, chrání před zimou, snižuje aerodynamický odpor apod. Díky moderním materiálům se do budoucna v oblasti sportovního oblečení rozhodně máte na co těšit. Dnes Vám chci představit českého výrobce sportovního oblečení se specializací na cyklistické dresy. Je to jeden z mála výrobců, který si uvědomuje, že pouze spokojený zákazník se bude vracet.

ELEVEN sportswear – na kvalitě záleží

Tento, dnes již renomovaný český výrobce, u nás působí od roku 2004. Od té doby vyrostl a stal se u nás známou a zavedenou značkou. Cílem bylo vytvářet kvalitní oblečení, které usnadní pohyb v přírodě. Proto v jejich nabídce naleznete oblečení, které je schopné odvádět pot, zabránit profouknutí a promočení. Dokonce mají i svou ochrannou známku STOPBACTERIA. Výrobky, které jsou takto označené, jsou vyrobeny z polypropylenového vlákna s obsahem iontů stříbra, bránící růstu bakterií, plísní a dalších organismů. Díky tomu již nebudete zpocení tolik páchnout a Vaše pokožka bude lépe chráněna před různými bakteriemi.

Zakázková výroba pro jednotlivce, týmy a firemní klienty

Díky sublimačnímu zařízení není problém nechat vyrobit dres, kraťasy nebo třeba bundu podle Vašich představ. Díky tomu budete nosit vždy pouze originální oblečení, které jinde nekoupíte. Firma disponuje grafiky, kteří udělají maximum pro to, aby výsledek vypadal vždy perfektně, i v případě, že budete chtít oblečení udělat třeba podle nějaké fotografie. Použité materiály na výrobu jsou vždy vysoce kvalitní, kupované od známých italských výrobců jako RESISTEX, BORGINI, M.I.T.I. a MFT.

Pokud se bojíte objednat něco, jen protože nevíte, jestli Vám to pak padne, je možné domluvit zaslání testovacích sad dresů a kalhot bezplatně na 10 dnů. Po vyzkoušení budete vědět jakou velikost si přesně vybrat. Pokud Vás základní nabídka nějak neuspokojí, je možné individuálně domluvit úpravu nebo zakázkovou výrobu nového oblečení. Většinou zákazníci požadují cyklistické oblečení na míru. Zboží si samozřejmě můžete prohlídnout osobně přímo v prodejně v Jablonci nad Nisou.

Základní nabídka oblečení v e-shopu je pro cyklistiku, triatlon, inline bruslení, běžecké lyžování, běh, volný čas, týmové sporty, startovní čísla a různé sportovní doplňky jako jsou brýle, nebo třeba sportovní výživa. Nabídka výrobků je tedy dost široká.

Pokud máte rádi cyklistiku a nemáte žádný tým, za který byste mohli jezdit, zvažte přidání se k ELEVEN teamu Příchovice. Získáte tak řadu výhod, mezi které patří různé slevy, možnost účastnit se různých akcí, soustředění apod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..