Naturmatrace – český výrobce kvalitních zdravotních a dětských matrací

Pro ty z nás, kdo každý den ulehají do postele, mám špatnou informaci. Ve spánku strávíme poměrně značnou část našeho života. Proto, zajisté stojí za zvážení, jestli se přeci jen nevyplatí trochu zainvestovat do kvalitní postele s roštem a pořádnou zdravotní matrací. Ano, pokud chcete kvalitně spát a ráno se probouzet odpočinutí, pak je potřeba trochu do sebe investovat. Nečekejte, že se na levné posteli za 2.000,-Kč koupené v nějakém diskontu pořádně vyspíte. Věřím, že se mnou nesouhlasíte, avšak věřte, že to smysl má. Také jsem dlouhou dobu spal na malé tvrdé posteli, kterou jsme dědili jako děti dlouhé roky. Ano, dalo se na ní spát, ale otázka je jak. Dokud jste mladí a nic Vás nebolí, většinou kvalitu postele neřešíte. Ale jakmile se u Vás objeví první zdravotní problémy, které se časem určitě objeví, zjistíte, že jste mnoho let spali na naprosto nevyhovující matraci, v které zajisté byly miliardy malých roztočů. Tito broučci, kteří se živá naší kůží, pod mikroskopem vypadají jednak děsivě a pak taky jsou často zdrojem zdravotních problémů, jakými jsou nejrůznější alergie.

Řekni mi na čem spíš a já ti řeknu, co tě asi bolí

Bolí Vás často hlava, nebo třeba se probouzíte unavení? Pak se než vyrazíte za doktorem, nebo lidovým léčitelem, podívejte na čem spíte. Moje manželka dlouhá léta trpí bolestmi hlavy. Ne vždy se však jednalo o migrénu. Jednalo se o bolest hlavy způsobenou špatně podloženou hlavou. Manželka totiž měla hlavu položenou na klasickém péřovém polštáři, které mě osobně nevadí a jsem za něj sám moc rád. Já sice byl spokojený, manželka však ne. Jednou jsem v jednom zapadlém krámku narazil na prodejnu anatomických polštářů, a rozhodl se koupit na zkoušku pouze cestovní anatomický polštář. Hned druhý den mi manželka řekla, že se vyspala jako již dlouho ne. Časem jsme koupili, sice drahý, ale za to pořádný anatomický polštář. Od té doby manželku hlava od krční páteře bolí velmi zřídka. Samozřejmě, že spíme na posteli se zdravotními matracemi, protože jsme před pár lety kupovali pořádnou velkou postel. Na ní se spí výrazně lépe, než na malé posteli tvrdé posteli.

Spaní je věda, nechte si proto poradit

O samotném výběru správné dětské matrace, polštáře, roštu, nebo samotné posteli, by se pomalu dala napsat kniha. Bohužel, kromě prodejců by jí ani nikdo nečetl. V matracích se totiž používají kombinace různých materiálů, přičemž každý se chová jinak. Jeden má paměť, druhý ne, třetí pak je z pomalé hmoty apod. Laik nemá moc šanci pochopit, proč je to tak a tak. Proto osobně buď doporučuji nákup pořádně prokonzultovat s prodejcem, nebo navštívit vzorkovou prodejnu osobně a vše si vyzkoušet. Pozor na to, že je potřeba vybrat kvalitní matrace, ne žádný diskont za pár korun, z kterého se budou uvolňovat bůhví jaké toxické látky. Osobně doporučuji nakupovat od českých výrobců.

NaturMatrace – kvalita se nezapře

Jedním z míst, kde si můžete pořídit kvalitní matrace, rošty do postele, anatomické polštáře a další příslušenství je e-shop NaturMatrace.cz. V nabídce naleznete široký výběr zboží, s jehož výběrem Vám rádi poradí prodavači osobně na prodejně, nebo třeba po telefonu, případně emailu. Díky tomu, že se jedná o e-shop výrobce, není pro ně problém pro Vás připravit i matrace na míru. Dopravu nabízí zdarma, takže se nebojte, že za velkou matraci zaplatíte ještě tučný příplatek za dopravu.

Netýrejte tedy sebe a své děti na špatných matracích, z kterých budete mít jen zdravotní problémy a pořiďte si pořádné spaní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..