Rybářské potřeby a boilies se kterými budete slavit úspěch

Pokud patříte mezi milovníky rybaření, pak určitě čtěte dále. Máme pro Vás velmi zajímavý obchod s potřeby pro rybáře, který má připravené speciální boilies, podle originální receptury, která slaví úspěchy na evropské úrovni. Firma LK Baits – Lukáš Krása, je úspěšná česká firma, která je lídrem evropského trhu v oblasti výroby boilies, rybářských prutů a potřeb pro náročné kapraře.

Boilies – mňamka pro kapry

Boilies je speciální návnada na kapry, na které se LK Baits mimo jiné specializuje. Díky této návnadě z různých ingrediencí, různých chutí a vůní, pro Vás nebude problém přilákat kapry. Největší úspěch zaznamenaly po celém světě trvanlivé boilies ReStart TopRestart, které neobsahují ani gram rybí moučky, ptačího zobu a jsou barevně extravagantní.

Boilies lze vybírat ze široké nabídky, nejrůznějších druhů, která uspokojí každého. K dispozici jsou i tzv. dipy, což je speciální tekutá potrava pro ryby, která pozvolna šíří ve vodě lákavou pachovou stopu. Pokud rádi experimentujete, můžete si zakoupit jednotlivé ingredience pro tvorbu boilies a vytvořit si tak své vlastní nástrahy pro kapry.

Vybavení pro kapraře

V nabídce LK Baits naleznete speciální pruty na kapry, vyvinuté profesionály ve spolupráci s Lukášem Krásou a s Michalem Studeným, jedním z předních odborníků na stavbu prutů a firmou Harrison. Tyto pruty patří mezi absolutní špičku.

K originálním produktům LK Baits se také řadí podložka pod ryby, která se v mnoha krajích stala povinnou součástí rybářské výbavy a dále pak tyčová bójka s kterou již více nebudete ztrácet kapry ve spodní části tyčovky a ani ve spojích.

V nabídce mimo originální produkty LB Baits nalzenete veškeré další rybářské potřeby od světoznámých výrobců vybavení pro rybáře, díky kterým zvládnete chytit jakéhokoliv kapra. Navíc s knihou od Lukáše Krásy – Kapří tajemství, kterou můžete při čekání na úlovek číst, porozumíte kaprům jako nikdo jiný.

Pokud používáte Facebook, určitě se přidejte do skupiny s názvem LK BAITS – BIG CARP CONNECTION, kde si můžete s ostatními, ale i přímo s panem Krásou popovídat o kaprech.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=5wDoUYHYGok

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..